Jak si zařídit výhled na oblíbené hřiště do 3 měsíců

19.08.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Vadí vám neustálé balení bagu do auta a dojíždění na hřiště? Nedat si po dobré hře sklenici piva?

Nic proti golfové turistice, poznávání nových hřišť u nás i v zahraničí má něco do sebe, ale možnosti sbalit si bag a dojít si zahrát z domova pěšky se nic nevyrovná.

Několika z nás se poštěstilo, že jim za domem vyrostlo hřiště, těm nejšťastnějším dokonce dobré hřiště. Ale co ti ostatní?

Není to nic složitého, zavoláte do realitní kanceláře a poptáte dům či chatu v blízkosti golfového hřiště. Dalších půl roku budete trávit objížděním nemovitostí v lepším či horším stavu, stanete se odborníkem na reality, v hlavě máte cenovou mapu republiky a makléře můžete pomalu začít školit.  Nebaví vás to? Není se čemu divit, navíc handicap bude utěšeně narůstat.

Takže raději pozemek a postavíte si domeček bez kompromisů, podle sebe. Dobrého architekta seženete bez problémů za pár měsíců, prokousat se nabídkami stavebních firem bude pro vás také hračka, určitě to s vámi myslí všechny dobře a rozhodně se vás nikdo nebude snažit ošidit. Během pravidelného hlídání dělníků si můžete cvičit alespoň švih jen tak, bez míčků, případně pokud máte větší pozemek, můžete trénovat chipping. Ale na opravdový golf zapomeňte.

Řešení nabízí OKAL. Představte si, že zvolíte hřiště svých snů a koupíte u něj pozemek. Vyberete si dům podle vašich představ a do tří měsíců bydlíte v luxusním nízkoenergetickém domě vyrobeném s německou precizností v dokonalé kvalitě. Drahocenný čas i peníze nešetříte jen při výstavbě, ale především při vlastním užívání domu. Díky propracovanému systému řízení výroby domů prověřeného 80 lety na náročném německém trhu neexistují nedodělky, nízkoenergetický standard domu zase ubere starosti s vytápěním.

Podívejte se na www.okal.cz nebo zavolejte na bezplatnou telefonní linku 800 106 106 a ještě v této sezóně můžete bydlet pár kroků od greenu.

Vzorový dům OKAL můžete navštívit rovněž cestou z turnaje Golf.cz tour 2012 v Kynžvartu.

Najdete jej v Plzni–Černicích, na adrese Nepomucká ulice 1232/215 nedaleko nákupního centra Olympia.
Otevřeno je denně: Po-Pá 11:00 – 18:00, So-Ne 10:00 – 16:00
).

www.okal.cz