Jak se zbavit jednou provždy bolesti způsobené hraním golfu? Thajskou masáží!

14.04.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Víte, co vyřeší bolest zad a paží související s jednostranným zatížením při golfu? Přece masáž! Pokud máte zatuhlé svaly, bolí vás šíje či nohy, thajské masáže Golden Kinnaree jsou vám v tomto případě plně k dispozici. Nabízíme všechny klasické typy thajských masáží a mnohem více – masáž lávovými kameny, antistresovou masáž hlavy či speciální kancelářskou masáž, která vás zbaví bolestí způsobených sedavým zaměstnáním.

Sami to znáte. Je krásné sobotní odpoledne, slunce svítí a vy si vyrazíte s přáteli zahrát osmnáct jamek. Nálada je skvělá, daří se vám, ale míček vám jako na potvoru skončí v bunkeru. Chcete přátelům předvést, že nejste žádný začátečník, ale protřelý ostřílený hráč. Rozmáchnete se holí a… a najednou vám lupne v zádech. Chytáte se za hlavu a pomalu se snažíte bolest rozhýbat. Vzpomenete si, že vám na stole už od Vánoc leží dárkový poukaz na thajskou masáž, který vám nadělil Ježíšek pod stromeček a že vám právě minulý týden kolega z práce vyprávěl o tom novém masážním salónu, kde mu dokázali uvolnit celá záda a kde „maj fakt silný masérky“. Nezbývá vám už nic jiného, než zvednout telefon a objednat se ještě na ten samý den! Kolega přece říkal, že je to pecka…

Když o pár hodin později dorazíte do salónu, dělí vás již pouze několik málo okamžiků od celkového uvolnění. Díky thajským masážím – a věřte mi, že po první návštěvě se stanete naším stálým zákazníkem – se budete cítit lépe, budete plní energie a dobré nálady. Zní to možná jen jako fráze z laciného teleshoppingu, ale naši klienti, kteří se opakovaně vrací, vám toto mohou jen a jen potvrdit. Pusťte si do života trochu Asie a dovolte masážnímu salónu Golden Kinnaree vyřídit jednou pro vždy bolesti způsobené hraním golfu, sekáním zahrady či klikáním myši. Navíc – vezměte svou drahou polovičku na párovou masáž, kupte tchyni dárkový poukaz a bude klid nejen na golfovém hřišti, ale i u vás doma. Recepční vám pomůže vybrat masáž, která bude nejvíce vyhovovat vašim problémům a tenzím. A pak to přijde! Thajská masérka si vás vezme do parády. Zvolíte-li klasickou thajskou masáž v plné délce devadesáti minut, nebudete litovat. Zbavíte se tak bolesti, napětí svalstva, uvolní se vám klouby, svaly i šlachy. Navíc budete nabiti novou energií a dobrou náladou, kterou si ještě upevníte šálkem čaje z citrónové trávy. Vyberete-li jinou alternativu – například thajskou masáž zad a šíje – jistě také nebudete zklamáni. Kombinací olejové masáže a akupresurních technik vám masérka odstraní všechny blokády zad a šíje a uvolní veškerá napětí. Je libo ještě nějakou jinou masáž? Není problém! Splníme vám vše, co vám na očích uvidíme, ale lepší přece jen bude, když se sami zde podíváte, co přesně můžeme plnit.

Golden Kinnaree
Karolinská 654/2
186 00 Praha 8
www.goldenkinnaree.cz
.