Imagine interiér: dokonalý interiér nemusí být jen sen

19.10.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Realizace interiérů vašeho domu či bytu nemusí být noční můra, pokud si vyberete odborníky. V Plzni, Mariánských Lázních, Přešticích a brzy také Berouně je hledejte ve studiích Imagine interier.

 

 

Studia Imagine Interier na českém trhu fungují již několik let a na svém kontě mají stovky úspěšných realizací. Dalším interiérem může být třeba ten váš a nezáleží na tom, jestli rekonstruujete celý byt nebo jen jeho část. Potřebujete novou koupelnu, dveře či podlahu? Nebo vám stará kuchyně už nevyhovuje? Hledáte inspiraci? Pak jste v Imagine Interier na správné adrese.

Přijďte načerpat inspiraci do moderních studií, prohlédněte si zajímavá řešení vzorových interiérů a využijte kreativity kvalifikovaného personálu Imagine Interier. Bytový designeři navrhnou a upraví dispoziční rozmístění vašeho domu či bytu tak, aby odpovídalo požadavkům na kvalitní a moderní bydlení. Doporučí vám také vhodné materiály a poskytnou, na rozdíl od jiných firem, zdarma 3D vizualizaci a cenovou nabídku. A od té už je jen krůček k samotné realizaci bydlení vašich snů.

Vybírat můžete z nepřeberného množství koupelnového vybavení, obkladů, podlahových krytin či dveří od renomovaných českých i zahraničních výrobců. Studia Imagine Interier dlouhodobě spolupracují s firmou Hanák. Tento přední český výrobce nábytku, který své produkty vyváží do více než 15 zemí světa, nabízí široké portfolio sortimentu od kuchyňských linek, po kompletní vybavení interiéru.

Designová studia Imagine Interier najdete v Plzni, Přešticích a Mariánských Lázních. Začátkem roku 2015 bude otevřeno ještě studio v Berouně. Více informací o nabízených službách najdete na stránkách www.imaginekoupelny.cz.

Jak vůbec vznikl nápad na vytvoření obchodní značky Imagine Interier jsme se zeptali p. Davida Šloufa, jednatele a spolumajitele společnosti Thorn Metal s.r.o.: „Na trh naše společnost Thorn Metal vstoupila v roce 1996 a naším hlavním zaměřením byl prodej instalatérského a topenářského sortimentu. V roce 2008 jsme s příchodem ekonomické krize, která velmi podstatně zasáhla i stavební trh, stáli před rozhodnutím, jakým směrem naši společnost dále směřovat. Zvolili jsme proaktivní strategii a vytvořili designovou značku Imagine Interier, která ve svém portfoliu zahrnuje širokou nabídku koupelen, podlah, dveří, kuchyní a dalšího interiérového vybavení. Hlavní předností naší nabídky jsou „všechny služby pod jednou střechou“, takže naši zákazníci nemusí extra hledat architekta, designové studio k výběru materiálu a realizační firmu. Analýza jejich požadavků, grafické zpracování, cenové nabídky a následný podpis realizační smlouvy proběhne na jednom místě a za naši společnost celý projekt zaštiťuje vždy konkrétní osoba, která je po celý průběh realizace plně k dispozici. Vzhledem k tomu, že všechny naše poradenské a grafické služby jsou zcela zdarma, je jedinou investicí, kterou před samotnou realizací vynaložíte, pouze Váš čas.“