Hrajte levněji! Zde je návod.

17.03.2013 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Udělali jste si už někdy finanční inventuru toho, kolik vlastně ročně zaplatíte za golf? Pokud jste náruživí či aktivní hráči, tak ji raději nedělejte. Nechtějte vědět, kolik vás ta úžasná legrace s holemi a míčkem stojí…

Existují ovšem i způsoby, jak hrát hodně a přitom neplatit hodně. Jednou z těchto cest je i Club ducha sportovního /CDS/, nabízející svým členům hru na více než třiceti hřištích v České republice za „chytrou“ cenu. Platí se pouze roční paušál, přičemž je možné vybírat z několika cenových variant; žádná další fýčka či poplatky už neplatíte.

Základní cena ročního členství je pro rok 2013 již od 3 190 Kč. K dispozici jsou dva základní typy členství:

1/ typ M, což je členství s měsíčním limitem počtu možných her, která jsou stanovena na 10, 15, 20 či případně 30 her v rámci každého kalendářního měsíce. Ceny za tuto variantu M začínají na 17 990 Kč.

2/ typ R – členství s ročním limitem počtu her, kde jsou limity na celý kalendářní rok 2013 stanovené na 5, 10, 20 či 30 her. Cena tohoto typu členství začíná na 3 190 Kč.

Je tedy potřeba jen rámcově vědět, jak často chodíte na golf. Kupříkladu hráč s frekvencí jedné hry týdně může při sezoně trvající od dubna do konce října (přesně 30 týdnů pro rok 2013) volit například členství R s 30 hrami. Kdo hraje dvakrát týdně, tomu už se vyplatí členství M s 10 hrami měsíčně.

Konkrétně má celková nabídka hracích míst pro rok 2013 podobu 531 jamek na 31 partnerských hřištích, 352 hracích míst každý den, unikátní garanci volných hracích míst a jednoduchou rezervaci hracích časů. Dále nabízí CDS klubové turnaje jen za startovné, mistrovství klubu na rány a jamky, předplatné golfového měsíčníku FORGOLF, řadu slev a dalších výhod u partnerů klubu  – a všechno je v ceně jediného poplatku zahrnujícího i registraci na ČGF.

Pokud jde o novinky pro rok 201, došlo k navýšení hracích míst na den u těchto hřišť: Černý Most z 12 na 16, Konopiště  z 16 na 20, Slapy z 8 na 16, Nová Amerika ze 4 na 8. Novými hřišti pro rok 2013 jsou Beřovice, Čertovo Břemeno, Molitorov, Líšnice, Štiřín. Pokud jde o rozšíření typů členství, u měsíčních limitů bylo zařazeno více her na hřištích nejvyšší kategorie P, u ročních členství je zde kategorie R 50 – 53 zahrnující registraci na ČGF a 5 fee na rok.

Zde je celkový seznam hřišť (v závorce počet hracích míst na den), které jsou v nabídce CDS:

Alfrédov (4), Beřovice (4), Botanika (8), Cihelny (4), Černý Most (16), Čertovo Břemeno (4), Darovanský Dvůr (20), Hluboká (neomezeně), Ještěd (4), Karlštejn (8), Konopiště (20), Kotlina (20), Kunětická Hora (12), Liberec – Machnín (4), Líšnice (8), Malevil (4), Mladá Boleslav (20), Molitorov (4), Mstětice (12), Myštěves (4), Na Vrších (neomezeně), Nová Amerika (8), Pardubice – Lázně Bohdaneč (8), Podbořánky (4), Poděbrady (24), Praha – Motol (12), Slapy (16), Sokolov (4), Stará Boleslav (neomezeně), Štiřín (8), Ypsilonka (12).

Typy členství a příslušných poplatků CDS na rok 2013 najdete zde. Více informací na www.duchsportovni.cz nebo na tel.: 731 125 120, e-mail: info@duchsportovni.cz

A ještě něco pro hráče, kteří buď začínají nebo mají rádi přátelskou atmosféru turnajů. Právě jim je určena série GREENTOUR, která v roce 2013 vstupuje už do svého 11. ročníku. Série otevřených golfových turnajů je určena hráčům všech úrovní, s cílem pomáhat s pravidly golfu, etiketou, tempem hry a řešením trouble shotů. První turnaj se koná v sobotu 20. dubna ve Staré Boleslavi a závěr je v neděli 6. října na zbrusu novém osmnáctijamkovém hřišti Loreta v Pyšelích u Prahy (finále tour), resp. 19. října na Darové (texas scramble dvojic).

GREENTOUR čítá od dubna do října 2013 celkem 20 + 1 turnaj na 17 českých golfových hřištích (Alfrédov, Botanika, Cihelny, Darovanský Dvůr, Konopiště, Kotlina, Liberec – Machnín, Líšnice, Mariánské lázně, Molitorov, Mstětice, Poděbrady, Praha – Motol, Pyšely, Slapy, Stará Boleslav, Ypsilonka). Přesný rozpis hřišť a dnů konání najdete na www.greentour.cz. GREENTOUR se vyznačuje ojedinělou rodinnou atmosférou, dobrou náladou, hráčům pomáhají výborní a proškolení rozhodčí, kteří váš naučí co nejlépe vyřešit různé herní situace.

Novinky GREENTOUR pro rok 2013: zařazení více hřišť, finále na jedinečném hřišti Loreta Pyšely, noví partneři GREENTOUR, na základě ohlasů samotných hráčů změna kalendáře turnajů (nehraje se vždy celý víkend), změna v žebříčku GREENTOUR (dva žebříčky, samostatný pro kategorii HCP 0 – 36 a HCP 37 – 54), třešinka na dortu – texas scramble na Darové. A po ukončení finálových bojů večer plný překvapení a zábavy. Také webstránky www.greentour.cz v novém kabátě.

Stálice pro rok 2013: tým organizátorů včetně rozhodčích (Jiří Machka, Ladislav Cvrkal), známé tváře, příjemní spoluhráči a také: flighty na přání. Stejně jako v roce 2012 nebude chybět ani charitativní činnost zaměřená na pomoc dětem v nesnázích.