Hrací pásma – CZ Golf účtuje hrací fee v roce 2013 novým způsobem

11.02.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Golfovou sezónu 2013 odstartoval CZ Golf, český provozovatel pěti golfových resortů, již na konci září. Za včasný nákup členství či uhrazení  hracích poplatků odměnil své příznivce hned několika výhodami. Ti, co provedli platbu ještě v říjnu, získali 3 vouchery na hrací fee na všechna hřiště tohoto provozovatele. V lednu se nabídka bonusů rozšířila o dvě varianty pojištění CZ GolfPlan zdarma. K 31. lednu této nabídky využilo hned několik stovek golfistů. CZ Golf pro ně v současnosti připravuje i další atraktivní novinky, které jim zpestří golfovou sezónu 2013. Výhod této speciální nabídky ovšem mohou využít i ti, kteří se pro úhradu členství či hracích poplatků stále ještě nerozhodli. CZ Golf pro ně prodloužil svou nabídku: až do konce února mají hráči možnost získat pojištění CZ GolfPlan ve variantě B a získat tak pro sebe něco navíc.

Hrací pásmo hlavní sezóna

Hrací pásmo hlavní sezóna

Příjemnou novinkou pro rok 2013, která všem hráčům na hřištích CZ Golfu otevírá nové možnosti, je cenové rozlišení hracích fee podle tří hracích pásem. Zatímco v loňském roce se cena fee odvíjela ode dne v týdnu, nový systém účtování poplatků za hru nabízí hráčům navštívit areály za přívětivou cenu i v atraktivních víkendových dnech. Výhoda takového modelu spočívá v odstupňování ceny podle časových pásem. Tři hrací pásma označená písmeny A, B, C tvoří tři cenové hladiny, které se v rámci každého dne vzájemně prolínají. U nejdražšího hracího pásma A nastavil CZ Golf stejně jako loňský rok maximální cenu fee 18 jamek na 1.200 Kč. Toto pásmo zahrnuje převážně dopolední časy od pátku do neděle. Druhé pásmo B je za cenu 1.000 Kč za 18jamkové fee a v hlavní sezóně představuje převážně dopolední časy všedních dnů. Poslední, nejlevnější pásmo C je nejobsáhlejší a na rozdíl od minulého roku umožňuje zahrát si v létě „rychlou“ osmnáctku za 900 Kč i o víkendu. To ocení jistě například hráči Golf Resort Ústí nad Labem a Golf Resort Písek, kde jsou velice oblíbené cenově zvýhodněné devítky ve všední dny. Hráčům se automaticky rozšíří možnost výhodné hry i na víkendové dny.

Hrací pásmo vedlejší sezóna

Hrací pásmo vedlejší sezóna

Hrací pásma byla vytvořena s cílem, aby nabízela výhody nejen hráčům fee, ale především klubovým hráčům. Tento systém totiž právě členské základně CZ Golfu zaručuje disponibilitu zajímavých hracích časů – těch, které se nacházejí v blízkosti zlomového bodu z vyšší cenové hladiny na nižší, a nebudou „feečkaři“ cíleně obsazovány. Například Golf Resort Benátky nad Jizerou a Golf Resort Telč jsou hojně navštěvovány o víkendu a rezervovat si zde svůj tee time na poslední chvíli je opravdu složité. Zlomové časy z pásma A do pásma B v čase od 13:30 v sobotu, resp. 12.30 v neděli budou jistě těmi posledními, které by feečkový hráč zaplnil.

Hrací pásma se promítla rovněž do ceníku členství. CZ Golf zařadil do své nabídky i cenově zvýhodněné členství, které zahrnuje „pouze“ hru v hracím pásmu B a C, tedy přibližně 77 % celkového hracího času.

Hlavním cílem CZ Golfu pro rok 2013 je zkvalitnění služeb zákazníkům. Proto chce nastartovat vzájemnou komunikaci prostřednictvím sociálních sítí a jiných diskusí. Vaše pozitivní reakce jsou pro CZ Golf motivací, konstruktivní negativní názory naopak hnacím motorem. Proto neváhejte i Vy vyjádřit svůj názor. Golf je nejen sportovní či volnočasová aktivita, ale také touha pracovat na sobě a snižovat svůj handicap. Cílem CZ Golfu pro rok 2013 je posunout svůj handicap k jednociferným číslům.

CZ Golf děkuje za všechny Vaše podněty a přeje Vám hezké zážitky na Vašich resortech.