Mamaison Hotel Imperial

05.09.2011 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Mamaison Hotel Imperial Ostrava to není jen kvalitní ubytování, vynikající jídlo a profesionální služby, ale také ideální poloha v samém centru golfové Moravy. Ve vzdálenosti maximálně 30 minut jízdy autem čekají na vášnivé golfisty jak hřiště s bohatou historií tak zcela nová hřiště splňující moderní golfové trendy.

Nejblíže leží golfový areál v Šilheřovicích umístěný v zámeckém parku s dominantou Rotschildovým zámkem a s množstvím velmi vzácných starých stromů přivezených sem z celého světa. Stromy lemují ferveje téměř všude, občas ční dokonce i na nich.

Dalším zámeckým hřištěm je Zámecký golf club Kravaře, který se nachází v malebném parku barokního zámku. Nabízí devítijamkové hřiště a cvičnou louku. V současné době probíhá rozšíření hřiště na 18 jamek včetně nového zázemí, přičemž provoz by měl být zahájen v roce 2012.

Pro opravdu ambiciózní golfisty je výzvou sportovně-rekreační areál Prosper Golf Resort Čeladná nacházející se na samotném úpatí nejvyšších hor Beskyd. Nabízí dvě 18jamkové hřiště zasazená do místní malebné krajiny, na jejichž designu se podílel M. A. Jiménez a ne náhodou zde již třikrát hostili turnaj European PGA Tour – Czech Open. Na své
si zde přijdou nejen milovníci golfu, ale také jezdectví.

Hned „přes kopec“ naleznou vášniví golfisté další výzvu v podobě rozmanitého hřiště Golf & Ski Resortu Ostravice, které snese srovnání s moderními mistrovskými hříšti ve vyspělé golfové Evropě. Tomu odpovídá výběr lokality, tvarování hříště, kompletní závlaha hracích ploch, přísně testovaný a kontrolovaný stavební materiál, velké greeny, 3 ha vodních ploch, pět rozlehlých odpališť na každé jamce či speciální osiva.

Posledním, nikoliv však kvalitou, zůstává Ropice Golf Course. Návrh projektu golfového hřiště v Ropici byl vytvořen jedním z nejvýznamnějších evropských architektů Rakušanem Hansem Georgem Erhardtem. Linksový charakter 18jamkového hřiště s vodními překážkami, četnými bunkry, vlnicí linií fairwayí a zajímavě tvarovanými greeny nabízí panoramatické výhledy na masiv Slezských Beskyd s dominantou Javorového vrchu.

Po náročném dni plném úžasných pocitů ze hry na vás čeká v Mamaison Hotel Imperial bezpečné parkování, pohodlný a moderně zařízený pokoj, široká nabídka gastronomický specialit, jedinečné Relax centrum se slanou mořskou vodou a hlavně osobní a profesionální přístup všech hotelových zaměstnanců. Jedinečná poloha přímo v centru města vám umožní vstřebat nové golfové zážitky v některém z desítek barů, klubů či tematických hospůdek na proslavené
Stodolní ulici, která se nachází jen 5 minut od hotelu.

www.mamaison.com