Golfový zájezd snů? Romantika, vzrušení a hlavně golf

05.03.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Cestování, Novinky, PR článek
A A A

Golf.cz, zahájil  prodej  tematických zájezdů do zahraničních golfových středisek, v nichž se nejen golfisté budou cítit jako v ráji. Tyto zájezdy budou realizovány pod značkou Golf.cz Travel.

Cestovní kancelář totiž garantuje komfortní cestování plné nevšedních zážitků a komplexních kvalitních služeb, díky kterým nikdy neokusíte negativní pocity frustrace či nedostatečné připravenosti, s nimiž je cestování často spojeno.

První takový zájezd snů společnosti Golf.cz Travel se uskutečnil minulý týden v pětihvězdičkovém hotelu Voyage v tureckém Beleku. Účastníci si zde za více než přijatelnou cenu kromě ubytování v luxusně vybaveném dvoulůžkovém pokoji s ultra all inclusive servisem užili taktéž tři green fee na legendární hřiště Montgomerie Course, Sueno Dunes Course a Carya Course. Mimo to obdrželi dvě „fíčka“ na libovolné turnaje Golf.cz Open Tour v celkové hodnotě 3,5 tisíce korun.

Abyste měli skutečnou představu, na co se z naší strany můžete těšit příště, připravujeme pro vás reportáž z pobytu. Zájezd v Beleku nasadil všem dalším golfovým zájezdům velmi vysokou laťku, kterou hodláme dodržet také v případě připravovaných zájezdů do italských, portugalských, skotských a dalších golfových letovisek. Ta vybíráme speciálně pro vás na základě zkušeností a doporučení nejznámějších českých golfistů. Kromě toho můžete využít taktéž naší speciální nabídky a nechat si zorganizovat zájezd na míru plně odpovídající vašim přáním.

Vyřízení všech služeb cestovní kanceláře Golf.cz Travel je díky vysoké profesionalitě zaměstnanců společnosti vždy velmi rychlé a jednoduché, proto našim zákazníkům nezbývá pak již nic jiného, než se bezstarostně těšit na svůj zájezd snů a patřičně si jej užít.

Kompletní nabídka zájezdů a služeb je na golf.cz/travel/

 

.