Golfový ráj jménem Cihelny zahájil sezónu. Prvních 10 dní se hraje za poloviční fee

10.04.2017 | Natalie Rutová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Golf Resort CihelnyOd 7. dubna si po zimní přestávce můžete opět zahrát na Gary Player’s Course, 18jamkovém hřišti světové kvality s parem 70. Tomu, kdo už Golf & Spa Resort Cihelny někdy navštívil, se teď jistě zvedají koutky v úsměvu plném nedočkavého očekávání. Pokud jste ještě neměli tu čest, měli byste si výlet na Karlovarsko co nejdřív naplánovat. Začátek jara je k tomu ideální. Nejen proto, že je celý areál obklopený probouzející se přírodou v nádherných živých barvách. Navštívíte-li Cihelny do 16. 4., zahrajete si tu za 50 % standardního fee.

V nové sezóně je pro vás připraveno několik novinek. Všechny jamky na Gary Player’s Course dostaly nová jména, a tak je teď můžete důvěrně nazývat Tricky Horizon, Gary’s Signature, Mad Dog či Final Hill. Přibylo také nové test centrum Kiffe, kde si můžete vyzkoušet a zapůjčit elektrické vozíky této známé značky. A když se vám zalíbí, rovnou i koupit. V ceně green fee na Gary Player’s Course je nově i časově neomezený vstup do Spa Academy přímo v resortu. Po vyčerpávající hře si tak můžete užít zaslouženou relaxaci v bazénu, vířivce nebo v některé ze 4 saun.Golf Resort Cihelny

Ale jsou i věci, které se nemění. A je to tak dobře. Třeba špičková úroveň samotného golfového hřiště, které vzniklo v roce 2001 pod taktovkou Garyho Playera, slavného „Černého rytíře“. Jde o hřiště s techničtějším rázem, které spíše než délkou vyniká množstvím vodních ploch a přírodních i modelovaných překážek. Vedle něj je vám k dispozici i 9jamkový Honey Course, krytý driving range, chipping a putting green i cvičné bunkery. V Cihelnách si přijdou na své jak zkušení hráči, tak i začátečníci. A pokud se budete chtít naučit pár nových triků, stačí si domluvit kurz s profesionálním trenérem.

Cihelny ovšem nejsou jen golf. Abyste se po hře nemuseli nikam trmácet a ráno si mohli vychutnávat snídani s výhledem na hřiště, je součástí resortu také 4hvězdičkový hotel. Připraveno je tu pro vás 36 velkoryse pojatých pokojů v moderním, lehkém a světlém designu. Vybavené tak, abyste si svůj pobyt užili maximálně komfortně. Třešničkou na dortu je moderní Spa Academy – místo, kde zapomenete na svět okolo sebe. Kromě bazénu, vířivky a několika saun vás jistě potěší i široká nabídka nejrůznějších masáží a kosmetických procedur.

Golf Resort CihelnyRozhodnete-li se v Cihelnách strávit pár dní, nudit se určitě nebudete. Vždyť do světoznámých lázní Karlovy Vary je to jen 7 km. Byla by škoda neochutnat proslulé prameny, nevidět Vřídlo a nechat si ujít cestu lanovkou na rozhlednu Dianu s kouzelným výhledem na celé město. Jen pár kilometrů je to také na známé hrady Loket a Bečov nad Teplou. Že dáváte přednost výletu do přírody? Pak budete v Cihelnách ve svém živlu. Leží uprostřed CHKO Slavkovský les, plné hlubokých lesů, rašelinišť a vyvěrajících pramenů. Ale také značených turistických tras a cyklostezek.

Golf Resort CihelnyKontakt – Cihelny GOLF & SPA RESORT
http://www.golfresortcihelny.cz/
reception@golfresortcihelny.cz
+420 353 972 281
Cihelny 7, Karlovy Vary
364 64 pošta Bečov nad Teplou