obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Golfový ráj jménem Cihelny zahájil sezónu. Prvních 10 dní se hraje za poloviční fee

10.04.2017 | Natalie Rutová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Golf Resort CihelnyOd 7. dubna si po zimní přestávce můžete opět zahrát na Gary Player’s Course, 18jamkovém hřišti světové kvality s parem 70. Tomu, kdo už Golf & Spa Resort Cihelny někdy navštívil, se teď jistě zvedají koutky v úsměvu plném nedočkavého očekávání. Pokud jste ještě neměli tu čest, měli byste si výlet na Karlovarsko co nejdřív naplánovat. Začátek jara je k tomu ideální. Nejen proto, že je celý areál obklopený probouzející se přírodou v nádherných živých barvách. Navštívíte-li Cihelny do 16. 4., zahrajete si tu za 50 % standardního fee.

V nové sezóně je pro vás připraveno několik novinek. Všechny jamky na Gary Player’s Course dostaly nová jména, a tak je teď můžete důvěrně nazývat Tricky Horizon, Gary’s Signature, Mad Dog či Final Hill. Přibylo také nové test centrum Kiffe, kde si můžete vyzkoušet a zapůjčit elektrické vozíky této známé značky. A když se vám zalíbí, rovnou i koupit. V ceně green fee na Gary Player’s Course je nově i časově neomezený vstup do Spa Academy přímo v resortu. Po vyčerpávající hře si tak můžete užít zaslouženou relaxaci v bazénu, vířivce nebo v některé ze 4 saun.Golf Resort Cihelny

Ale jsou i věci, které se nemění. A je to tak dobře. Třeba špičková úroveň samotného golfového hřiště, které vzniklo v roce 2001 pod taktovkou Garyho Playera, slavného „Černého rytíře“. Jde o hřiště s techničtějším rázem, které spíše než délkou vyniká množstvím vodních ploch a přírodních i modelovaných překážek. Vedle něj je vám k dispozici i 9jamkový Honey Course, krytý driving range, chipping a putting green i cvičné bunkery. V Cihelnách si přijdou na své jak zkušení hráči, tak i začátečníci. A pokud se budete chtít naučit pár nových triků, stačí si domluvit kurz s profesionálním trenérem.

Cihelny ovšem nejsou jen golf. Abyste se po hře nemuseli nikam trmácet a ráno si mohli vychutnávat snídani s výhledem na hřiště, je součástí resortu také 4hvězdičkový hotel. Připraveno je tu pro vás 36 velkoryse pojatých pokojů v moderním, lehkém a světlém designu. Vybavené tak, abyste si svůj pobyt užili maximálně komfortně. Třešničkou na dortu je moderní Spa Academy – místo, kde zapomenete na svět okolo sebe. Kromě bazénu, vířivky a několika saun vás jistě potěší i široká nabídka nejrůznějších masáží a kosmetických procedur.

Golf Resort CihelnyRozhodnete-li se v Cihelnách strávit pár dní, nudit se určitě nebudete. Vždyť do světoznámých lázní Karlovy Vary je to jen 7 km. Byla by škoda neochutnat proslulé prameny, nevidět Vřídlo a nechat si ujít cestu lanovkou na rozhlednu Dianu s kouzelným výhledem na celé město. Jen pár kilometrů je to také na známé hrady Loket a Bečov nad Teplou. Že dáváte přednost výletu do přírody? Pak budete v Cihelnách ve svém živlu. Leží uprostřed CHKO Slavkovský les, plné hlubokých lesů, rašelinišť a vyvěrajících pramenů. Ale také značených turistických tras a cyklostezek.

Golf Resort CihelnyKontakt – Cihelny GOLF & SPA RESORT
http://www.golfresortcihelny.cz/
reception@golfresortcihelny.cz
+420 353 972 281
Cihelny 7, Karlovy Vary
364 64 pošta Bečov nad Teplou