Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Golfová (R)evoluce – roční poplatky dostanete zpět!

13.07.2009 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

(pr)  Stejně jako celý svět, i golf se stále vyvíjí, rozšiřují se možnosti hry, zlepšuje se Vaše úroveň, vznikají nová hřiště, přicházejí nové nabídky. Vývoj – evoluce, často postupuje ve skocích, velkých změnách. Některé změny jsou však doslova revoluční. Neboť jak jinak než revoluce chcete nazvat nabídku Golf resortu Nová Amerika, která Vám za Vaše roční poplatky vrátí celou hodnotu zpět!

Z dnešního pohledu je model, kdy členové zaplatí roční poplatky, a za ně dostanou pouze možnost hry na hřišti, už zastaralý. Někde musí členové dokonce doplácet, aby mohli na vlastním hřišti hrát. Některé kluby nemají ani vlastní hřiště a spoléhají se na různé smlouvy s provozovateli.

Na tento stav reaguje Nová Amerika přesně opačným krokem: resortním členstvím.

Na základě průzkumu mezi golfisty, který proběhl na přelomu května a června 2009, vznikl žebříček priorit, s kterými hráči počítají při výběru členství:

1. Chci hrát na mistrovském hřišti, bez výrazného omezování komerčními turnaji 97%
2. Za driving range bych jako člen rád platil co nejméně 83%
3. Očekávám možnost ubytování, nejlépe přímo na hřišti 81%
4. Při cestování za golfem hledám širokou nabídku reciprocity s jinými hřišti 73%

Na základě těchto přání vznikla jedinečná nabídka, která získala označení Resort membership Nová Amerika. Za svůj roční poplatek tak získává člen resortu mimo jiné :

1. Neomezenou možnost hry na všech třech mistrovských hřištích resortu, bez dalšího doplácení. Díky kombinaci třech hřišť je stále prostor pro členy, takže mohou vždy hrát
2. Neomezený vstup na driving range a cvičné plochy, akademii, ale hlavně drivingové míče vždy zdarma! Tzn. prostor pro zlepšování a trénink bez omezení.
3. Ubytování zdarma v hotelu Nová Amerika v hodnotě zaplaceného ročního poplatku! Členové tak mohou využít cca 20 nocí ubytování, přímo u hřiště a zdarma.
4. Počet hřišť, se kterými má Nová Amerika Golf resort slevu se blíží magickému číslu 100! A to nejen u nás ale i v nejbližší okolí naší vlasti (Slovesko, Rakousko,Německo). Stačí sbalit hole a vyrazit.

Průzkum tak pomohl definovat potřeby hráčů a zároveň přinesl některé zajímavé vedlejší efekty, se kterými přišli sami členové: “ když strávím s rodinou golfový týden na Nové Americe, je to pěkná dovolená v ceně ročních poplatků.“ „A díky tomu, že ubytování lze čerpat až do března následujícího roku, můžu přijet na týden v zimě, protože do lyžařských center Krkonoš je to 30 min a Orlických hor 40min. A zároveň mají indoor simulátory přímo v hotelu, tak mohu spojit zimní dovolenou s golfem.“

Původně se plánoval prodej nového, Resortního členství až od příštího roku, ale pro jeho jedinečnost a zájem ze strany golfistů již letos, nabízí Nová Amerika Golf Resort slevu 50% na roční poplatek pro zbytek tohoto roku.

Získejte víc!  www.novagolf.cz nebo  www.golfgolfgolf.cz