Speciální nabídka pro golfisty i negolfisty

07.04.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Cestovní agentura  HELP se zabývá zájezdy do celého světa , clubovým členstvím timeshare  a specializuje na Rakouské středisko Seefeld in Tirol .

 

 

 

 

Přijďte si zahrát golf, tenis, projet na kole, turistit nebo jen zrelaxovat do Seefeldu in Tirol nedaleko Innsbrucku.

V  termínu:

8.5. – 11.5.2014 /3 noci    za cenu  3.600,-Kč za apartmán pro 4 osoby

25.5.-1.6.2014 / 7 nocí      za cenu  9.900,-Kč za apartmán pro 4 osoby


Nabízíme ubytování v příjemných , plně vybavených  apartmánech www.seefeld-apartman.com , nedaleko golfové akademie  GOLFCLUB  SEEFELD  REITH .

Apartmán má obývací pokoj s vybaveným  kuchyňským koutem, manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro 2 osoby,  terasa na které můžete lenošit a sledovat přírodu kolem . V hotelu je možno využít saunu a páru.

V městečku se nachází  vyhřívaný bazén s proplutím ven , tedy se můžete z horké vody kochat horskými štíty. Olympiabad  má několik  bazénů, tobogán a mnoho druhů saun. Naši klienti mají téměř 50% slevu na vstup.

Golfová akademie Seefeld – 9 jamek,  je nejkomplexnější golfová nabídka v našem regionu. Zde najdete nejlepší stupnici výcvikového prostoru pro začátečníky i pro profesionály na všech úrovních obtížnosti.

7 km od Seefeldu se nachází  v nadmořské výšce 1300  nádherné osmnáctijamkové hřiště SEEFELD – WILDMOOS, které  patří ke špičkovým rakouským hřištím a řadí se mezi 100 nejlepších hřišť na světě. Je harmonicky umístěné v nádherné alpské krajině. Dokonale připravené fairway a greeny jsou lemovány vzrostlými břízami, modříny, buky a smrky. Anglický architekt Donald Harradine si dal záležet na integraci hřiště do původního přírodního prostředí.

Těšíme se na Vás

CA Help

Nad záložnou 9

Praha 8

+420 732 264 439

www.seefeld-apartman.com

info@helpcz.com