Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Golfarena Praha a Golf Galaxy Indoor

27.11.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

(Praha – 21. 11. 2012) Dva sousedící pražské areály, Golfarena Praha a Galaxy Indoor Golf, zahajují společný provoz. Během několik týdnů vznikne v pražských Bubnech plnohodnotný areál, kde bude možný celoroční provoz a kde bude na jedné adrese jak venkovní tréninkové zázemí tak i golfový indoor.

Díky změně akcionářské struktury v Golfareně Praha a.s. se během následujících měsíců provozy obou areálů propojí a vznikne tak jeden rozsáhlý celek, který výhledově pokryje širokou škálu potřeb golfistů.

Pro existující držitele karet všech typů z obou zařízení, pravidelné návštěvníky i budoucí zákazníky již v těchto dnech začíná areál fungovat jako jeden celek. Držitelé karet Golfarena např. získávají tímto výhodné podmínky pro hru na ultramoderních simulátorech v indooru.

Tréninkové plochy a zázemí Golfareny navíc projdou přes zimu rozsáhlými úpravami a změnami. Vznikne cele k, který svou unikátní atmosférou, nesterilním pojetím, přírodní povahou a umístěním přímo u stanice metra otevírá golf ze zcela jiného úhlu než ostatní pražské areály.

„Podnikáme další kroky k uskutečnění naší staronové vize o opravdu kvalitním, přístupném, nenafoukaném a multifunkčním golfovém rekreačním prostoru, na který bude nejen Praha 7 hrdá, ale který bude dobře sloužit golfistům i negolfistům z celé Prahy a spádového okolí…“ uvedl ing. Alan Babický, MBA, předseda představenstva Golfarena Praha a.s..

„Chystáme spoustu změn, investičních, sportovních i sociálních, některé jsou již patrné, dalšími chceme naše stávající i budoucí příznivce překvapit. Myslím, že se všichni mají na co těšit“ dodává Monika Burgerová, ředitelka nově vznikajícího celku a místopředsedkyně představenstva Golfarena Praha a.s..

Pro více informací sledujte průběžně www.golfarenapraha.cz a www.golfgalaxy.cz.