Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Golf v Turecku

14.12.2009 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

lykia 3O Turecku jako zajímavém místě pro golf už slyšel nejeden vyznavač zeleného sportu. Ale osobní zkušenost s tamějšími hřišti doposud mají jen někteří z nich. Důvody mohou být různé. Možná považují tuto destinaci za příliš novou na to, aby mohla splňovat jejich nároky na kvalitu hřišť a úroveň služeb. Na tyto otázky můžeme odpovědět.

Hotely leží maximálně hodinu od letiště v Antalyi (Lykie je vzdálenější). Najdete tu jen 5* hotely, na jejichž vysokou úroveň se můžete spolehnout. Rodiny, kde nejsou všichni hráči golfu nebo nechtějí hrát každý den, mohou poznávat pozoruhodná místa Turecké riviéry. Zajímavé je starobylé centrum Beleku, nedaleká antická města Perge a Side, jedinečný amfiteátr Aspendos nebo Antalye.

92_1095e8b412e7935671f250a6d4b0a3da_vBelek ocení hlavně ti, kdo vítají možnost hrát během pobytu pokaždé na jiném hřišti. V blízkém okolí hotelů je šestnáct velmi kvalitních hřišť. Jejich architekti jsou uznávané osobnosti golfového světa jako David Feherty – National Golf Club, Nick Faldo – Cornelia, Perry Dye – Links Lykia Golf Course… Za návštěvu stojí všechna zdejší hřiště!

Na jaře letošního roku se do relativně blízké a dosud ne příliš známé golfové destinace vypravili čeští znalci golfu – např. člen České golfové federace, PRO hráč, mezinárodní rozhodčí, fotograf, redaktoři golfových časopisů, české tiskové a informační agentury, televizní sportovní redaktor. Ti všichni byli Belekem nadšeni a mohou jej příznivcům golfu doporučit.

antalya_bunkersStejné doporučení pro Vás má také Cestovní agentura Euromedia. Rádi pro Vás golfovou dovolenou v Beleku zajistíme.

www.euromedia-ca.cz