Golf Resort Olomouc otevřel novou klubovnu

10.07.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Na golfové mapě GOLF RESORT OLOMOUC určitě nepřehlédnete, ale od června letošního roku se návštěvníci tohoto krásného hřiště mohou těšit na zbrusu nové zázemí. V sobotu 23.6. byl totiž slavnostně otevřen nový moderní komplex poskytující ty nejlepší služby, které uspokojí i nejnáročnější z Vás.

Základní kámen byl slavnostně položen 21.6.2011 a přesně do roka byla klubovna v celé své kráse zprovozněna. Stavba je situována v kopcovitém terénu u jezera jamky č. 18 s překrásným výhledem na okolí a město Olomouc. Za přítomnosti hejtmana olomouckého kraje pana Tesaříka a dalších významných osobností stavbu posvětil pan farář Jan Stanislav Križan.

Kromě klubových prostor se můžete těšit také na stylovou restauraci s bohatým menu, lemovanou terasami, kavárnu, konferenční prostory s tím nejkvalitnějším technickým vybavením a 4* hotel s jedenácti útulnými dvoulůžkovými pokoji. Nechybí ani nový PRO-SHOP s kompletním golfovým vybavením. Zázemí pro hráče, kromě špičkových šaten, ještě vyšperkovala samostatná místnost pro bagy.

Pojďte si s námi teď udělat takovou menší prohlídku. Příjezdovou bránu nemůžete minout, protože hned u silnice Vás přivítá velké logo GOLF RESORTU OLOMOUC. Po průjezdu jsou Vám k dispozici dvě parkoviště s kapacitou 130 resp. 70 míst. Na recepci už Vás přivítají milé a vždy usměvavé slečny, které ochotně se vším poradí a pomohou. Vedle recepce si můžete prohlédnout široký sortiment zboží v PRO-SHOPU. Kromě všech renomovaných značek si lze zakoupit i naprosto originální věci s logem GOLF RESORTU OLOMOUC. Např. polokošile jsou šity na zakázku a nikde jinde neseženete stejné.

Pokud Vám po dlouhé cestě vytráví, pak se určitě vydejte rovnou za nosem do originální restaurace s kapacitou 80 míst nebo kavárny pro 35 osob. Své chuťové buňky tu uspokojí i Ti nejnáročnější strávníci. Mimo restauraci zde najdete také seminární místnost, která disponuje kapacitou 90 míst.

Pokud dáte napřed přednost ubytování v některém z útulných pokojů, tak budete mile překvapeni stylovým vybavením, které Vám dopřeje dostatečné pohodlí a luxus. Asi nejdůležitější součástí každého moderního komplexu je úroveň sociálního zařízení. V GOLF RESORTU OLOMOUC také toto vzali v potaz velice zodpovědně. Kombinace přírodního kamene a velkých zrcadel je naprosto úchvatná.

Ti z Vás, co se rádi kochají krásnými výhledy, budou naprosto unešeni, pokud si udělají pohodlí na některé ze dvou teras.  Z té první se Vám pod nohama nádherně rozprostře celá Haná i s její metropolí Olomoucí. Na druhé terase můžete zabrousit pohledem do přírody, kde se vyjímá taková specialitka v podobě samostatného mola osazeného nad rybníkem, který lemuje poloostrov osmnáctkového greenu.

S dobrým drinkem v jedné ruce a třeba i doutníčkem v té druhé může na všech terasách i mole v jednom okamžiku  relaxovat přes 200 osob.

Na pohodlí a zázemí samotných golfistů se samozřejmě také nezapomnělo. Kromě originálních šaten a špičkově vybavených sprch je hráčům k dispozici kvalitní „begárna“.

V celém komplexu určitě nezabloudíte, protože zde mají propracovaný a současně  designově povedený navigační a orientační systém.

Kompletně se vybudovala také nová infrastruktura. Přesvědčit se o tom můžete například při svezení zbrusu novými golfovými autíčky poslední generace po areálových cestičkách.

To, že se nacházíte v GOLF RESORTU OLOMOUC, na Vás dýchne téměř na každém kroku. Drobné doplňky jen podtrhují celkovou „rodinnou“  atmosféru. Určitě sem nezveme jen golfisty, ale pohodové chvilky zde můžou strávit také rodiny s dětmi, mladé páry i senioři.

Pokud byste si měli vybrat místo pro konání Vaší soukromé nebo firemní akce, tak je GOLF RESORT OLOMOUC určitě ideálním místem.

Kromě golfových turnajů pro Vás zorganizují večírky, svatby, oslavy, semináře, workshopy a celou řadu dalších akcí.

Všichni jste proto srdečně zváni.

Kontakt:
GOLF RESORT OLOMOUC
www.golf-olomouc.cz
Mgr. Roman Radkovič
roman.radkovic@golfarea.cz