Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Golf in Austria s výhledem

28.06.2010 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Mohutné vrcholy hor, průzračná jezera, horské louky, mírné kopce nebo vinice tvoří kulisu golfových komplexů „Golf in Austria“. Hostitelé, kteří jsou sami nadšenými hráči golfu, se každému ze svých návštěvníků postarají o vynikající golfové zážitky. 

Dovolená s golfem v Rakousku představuje odpočinek, požitek a bezprostřední kontakt s přírodou. Golfisté se octnou uprostřed opravdové přírodní scenérie, ať už je to mezi Zellským jezerem s vodou dosahující kvality vody pitné a ledovcem Kitzsteinhorn, nebo v majestátní poloze nad smyčkou Dunaje.

Zahrát si golf v přírodě s milými lidmi a den plný zážitků nechat doznít při místních specialitách a sklence dobrého rakouského vína, to znamená užívat si život plnými doušky. I návštěvníky, kteří nepatří mezi vyznavače golfu, hostitelé patřičně hýčkají. Každý si přijde na své, ať už při pikniku v lese, v kurzu vaření či při relaxační masáži ve wellnessovém areálu. Ti, kteří se chtějí zdokonalit ve hře nebo sport kolem malého bílého míčku teprve poznávat, se mohou učit v malých skupinkách s podobně spřízněnými dušemi a radovat se společně z velkých pokroků i malých úspěchů.

Hostitelé „Golf in Austria“ zaručují, že hosté budou zcela soustředěni na hru a budou si patřičně užívat každý okruh na noblesních designových hřištích, navržených např. Jackem Nicklausem, nebo na přírodnějších komplexech, které byly před několika lety obezřetně zasazeny do krajiny. Startovací časy jsou rezervovány, k dispozici jsou popisy příjezdových tras, nápoje a malé občerstvení a na hosty čeká k posezení zahrada s výhledem jako na pohlednici.

Nechte se okouzlit golfovými a přírodními zážitky u „Golf in Austria“! Další informace o 140 specialistech na dovolenou ve znamení golfu v Rakousku získáte na www.golfinfo.at nebo v aktuálním katalogu GOLF IN AUSTRIA.

GOLF IN AUSTRIA
Bezplatné vyžádání katalogu a individuální poradenství pro dovolenou s golfem!

A-5020 Salzburg; Glockengasse 4D
Tel.: ++43-(0)662-645153, Fax.: ++43-(0)662-8909099
E-mail: office@golfinfo.at; www.golfinfo.at