Golf a firemní tréninky v Kostarice

18.04.2011 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Kostarika je překrásná země v srdci Latinské Ameriky. Název země Costa Rica znamená v překladu „bohaté pobřeží“ a její přírodní krása je plně věrná tomuto odkazu.

Kromě přírodního bohatství je Kostarika vhodná k aktivnímu odpočinku, ale i k obchodním účelům a aktivitám. Najdete zde překrásná mistrovská golfová hřiště a pro noční život pak proslulé kluby, kasina a výtečné mezinárodní kuchyně.

Kostarika poskytuje jedny ze světově nejméně přeplněných golfových hřišť rozprostírajících se do přírodního prostředí, stylově umístěného mezi horami a kvetoucími údolími, s náročnými greeny a výhledem na oceán a písečné pláže.

Golf v Kostarice je jedinečný zážitek! Požehnaný téměř perfektním počasím, majestátními vrcholky hor a sopek, na samotě u pobřeží, v luxusních golfových resortech, kde jste obklopeni přátelskými lidmi.

Není žádným překvapením, že Kostarika je dnes prémiovou golfovou destinací.

Chcete si v Kostarice zahrát? Pak uděláte nejlépe, když se obrátíte na společnost TOP C Training and Corporate Development, která se postará o vše – Vaším odletem počínaje a příletem konče.

To vše si můžete užít v kombinaci s uspořádáním celé řady firemních programů na Kostarice, které společnost nabízí. Poskytuje komplexní firemní vzdělávání na míru klienta včetně veškerého doplňkového programu. Programy mohou být koncipovány od manažerských dovedností přes týmovou spolupráci a team buildingy až po outdoorové a adrenalinové aktivity.

Při přípravě těchto firemních programů spolupracuje TOP C s vrcholnými manažery předních společností působících na Kostarice. Jejich aktivní účast v našich programech dává prostor k novému poznání, výměně zkušeností a naprosto odlišnému, nezaujatému pohledu na danou věc. Vzhledem k tomu, že Kostarika je mnohonárodnostní země, kde se mísí několik kultur, mentalit a národnostních odlišností, je třeba precizně hledat optimální přístup k uspokojení všech potřeb klientů, zvolit vhodný přístup k spolupracovníkům a za všech okolností poskytovat profesionální služby. To vyžaduje maximální vnímání, empatii a cit pro řízení od všech manažerů, stejně tak jako vlídný a obchodně orientovaný přístup od lidí pracujících v bezprostředním kontaktu se zákazníkem.

Důvodem proč si vybrat společnost TOP C Training and Corporate Development je vynikající znalost místního prostředí, která vychází z osobních zkušeností jednatele společnosti a senior trenéra, pana Michala Kopřivy, který dlouhou dobu v této krásné zemi pobýval a je tím správným průvodcem Kostarikou.

Více informací se dozvíte na www.topc.cz

Tipy na golfová hřiště pak např. tady: http://www.golfcr.com nebo http://www.golfincostarica.com