Garmin představil nové golfové GPS hodinky Approach S2

02.06.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Garmin Approach S2 Lifetime jsou golfové GPS hodinky, které pomocí družic měří vzdálenosti po celém hřišti a pomohou vám zrychlit tempo hry.

Garmin začátkem letošního roku uvedl na trh nový model golfových GPS hodinek. Vedle populárních modelů Approach S1 a Approach S3 stojí nový Approach S2 přesně na půli cesty mezi jednoduchými Approach S1 a funkčně „našlápnutými“ Approach S3. Hlavním přínosem golfových GPS hodinek je usnadnění a urychlení hry. U modelu Approach S2 jistě potěší jednoduché ovládání pomocí tlačítek, nové jsou také možnosti zobrazení vzdálenosti k doglegu a na layup nebo zaznamenávání skórkarty, kterou lze po hře navíc zobrazit v počítači nebo vytisknout.

Oproti dokonalejšímu Approach S3 chybí modelu Approach S2 možnost posunovat vlajku po greenu podle momentální pozice jamky, stejně jako možnost uložení pozice vlastního místa na hřišti. Na druhou stranu, díky menším rozměrům a hmotnosti mohou být pro některé hráče nebo hráčky příjemnější na nošení. Komfortnější je ostatně i nový řemínek, který je vyroben z měkčího materiálu, než tomu bylo u starší generace hodinek. Garmin Approach S2 Lifetime obsahuje v paměti databázi více než 32 000 světových golfových hřišť, z toho 95 českých. Další hřiště přibývají velmi rychle, neboť Garmin aktualizuje databázi čtyřikrát ročně. Všechny budoucí aktualizace jsou přitom k dispozici zcela zdarma. Hlavní funkcí hodinek na golfovém hřišti je zobrazování přesné vzdálenosti k začátku, středu a konci greenu. Kromě vzdáleností na hřišti umí hodinky měřit i prošlou vzdálenost, a to i mimo hřiště. Jsou odolné proti vodě do hloubky 10 metrů, a tak vytrvalý déšť ani vytahování míčků z vodní překážky nebudou problém.

Golfové GPS hodinky Garmin

Golfové GPS hodinky Garmin

Pokud zvažujete využití měřicího zařízení na golfovém hřišti a máte obavy z omezené výdrže a odolnosti mobilních telefonů, je pro vás Garmin Approach S2 Lifetime tou správnou volbou. Nové hodinky vám umožní se se svým výkonem na hřišti pochlubit kamarádům nebo si postěžovat manželce. Při rozhodování o nákupu vám jistě pomůže i fakt, že funkce golfových GPS hodinek a navigací Garmin plně odpovídají pravidlům golfu.

Hezkou hru.

Odkazy na další články

_