Fresh Cube aneb zdraví a chuť do života v krabičce

14.11.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Jsem vášnivý golfista a majitel středně velké na trhu úspěšně držící se firmy. Rád bych se s Vámi podělil o jednu životní zkušenost, protože i já dostávám celý život cenné rady a tipy, které pak využívám nejen v podnikání, ale i v běžném životě.

Golf i práce pro mně znamenají hodně. Než jsem ale propadl golfu, trávil jsem veškerý svůj volný čas prací. Díky svému nejlepšímu příteli jsem se ale rozhodl přepracovat svůj itinerář, zhodnotit efekt workholismu a jeho vliv na mé zdraví a začlenit do svého nabitého kalendáře právě tuto sportovníaktivitu. Přiznám se, že vybudovat úspěšnou firmu mě stálo nejen spoustu úsilí, peněz, ale  i mé zdraví. Trpěl jsem nadváhou, i když jsem moc nejedl, můj lékař mi hrozil žaludečními vředy a jinými údajně civilizačními chorobami, které kosí většinu pod permanentním stresem pracujících businessmenů. Je pravda, že pravidelná strava mi nic neříkala, zdravé jídlo pro mě bylo cizí slovo a jediné, co jsem si opravdu dopřával, byly luxusní večeře v prvotřídních restauracích. Říkal jsem si, když už takhle dřu, proč si nedopřát kvalitní jídlo alespoň jednou za den. Ale mýlil jsem se.

Právě na golfu jsem poznal jednoho velmi zajímavého člověka, který mě přivedl stejně jako můj nejlepší kamarád, na další myšlenku, jak svůj život změnit k lepšímu. Byl to můj jídelníček, který bil na poplach i po tom, co jsem se začal hýbat na golfu a přestal celé dny a noci sedět u počítače a pracovat. Sice jsem si myslel, že pohyb na čerstvém vzduchu a koncentrace na hru mi udělají dobře a zlepší mé zdraví, ale přeci jen to bylo málo. Ještě chyběl krůček  k tomu cítit se lépe, malý, ale přes to nejdůležitější. Jídlo, pravidelné jídlo, výživné jídlo, zdravé jídlo, prostě jídlo, které mi chybělo. Po pár rozhovorech se zástupcem firmy Freshtaste na golfovém hřišti jsem se rozhodl změnit svůj život a pohled na dosavadní jídelní zlozvyky a vyrazil jsem do Karlína, kde tato společnost sídlí a provozuje malou kavárničku. Sedli jsme si společně u šálku vynikající kávy a nechal jsem si poradit a doslova sestavit jídelníček na míru. dokonce mi nabídli, že pokud bych měl zájem, mohou mi pravidelně jídlo dovážet i do firmy. Řekl jsem si, proč ne. Nakazit pár svých zaměstnanců a zvednou vlnu požadavku popravidelném a kvalitním stolování nebude problém. Dost často i pořádáme sezení a meetingy pro naše zákazníky, tak proč jim také nedopřát „freshcube“ servis namísto chlebíčků s vlašákem a koblihám, kterým už dávno odzvonilo…

Je tomu 2 roky, co s firmou Freshtaste spolupracuji. Zajišťují mi catering na všech mých akcích, ať už v Praze nebo mimo Prahu a nikdy mě nezklamali. I ve firmě si zaměstnanci pochvalují, jak se jejich šéf stará o jejich stravovací režii. Denně čerstvá polévka, tmavý nebo světlý sendvič, salát, kuskus nebo snídaňový balíček. A všechno vždy čerstvé a závoz přímo do firmy. Na to se velmi dobře zvyká.

Adresa:
Thámova221/7
Praha 8 – Karlín
186 00
Česká Republika

Kontakty:
Mobil: +420 775 607 147-8
Telefon: +420 220 315 647
E-mail: info@fresh-taste.cz

http://www.fresh-taste.cz/