Finále Golf.cz Open Tour úspěšně za námi

12.10.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek

Rok s rokem se sešel a finále Golf.cz Open Tour je opět. V posledních dvou týdnech se odehráli poslední turnaje a to jak na Moravě, tak i Čechách. Stejně jako loni, se turnaje těšily vysoké účasti a tak atmosféra k závěru sezóny byla famózní. Každý turnaj se počítá a tak hráči každou ránu navíc prožívali víc, než kdy jindy. Speciálním bonuse byl finální turnaj v každé z části tour, kde byla double odměna, kdy vítěz si odnesl do průběžného žebříčku až 1.800.000 open dolarů.

A jak to všechno dopadlo? Pro moravskou část tour byly rozhodující poslední 3 turnaje, které se odehráli v termínu 2.-4.10. na Ostravici a Čeladné, kde jsme hráli jak New Course, tak i Old Course. Pořadí na závěr bylo velice těsné, ale nakonec se vítězem stal Luděk Plachký, který uhrál krásných 4.000.000 open dolarů. Na druhém místě se umístil Pavel Sukeník s 2.800.000 open dolary a na třetím místě Jaromír Kolěluš s 2.300.000 open dolary.
Celkové výsledky Golf.cz Open Tour pro Moravu naleznete zde.

V rámci české části se hrál předposlední turnaj minulý týden v úterý na Mladé Boleslavi. Zde uhrál neuvěřitelných 57 stablefordových Martin Kraus a tak získal prvním příčku v celkovém hodnocení tohoto turnaje. Na Albatrossu 10.10. k tomu přidal dalších 47 stablefordových bodů a opět prvenství v turnaji a jelikož se jednalo o double dotaci v turnaji, tak se mu podařilo zároveň i vyhrál průběžné hodnocení Golf.cz Open Tour pro Čechy s 2.700.000 open dolary. Na druhém místě se umístil Marek Bradáč s 2.200.000 open dolarů a na třetí příčce se umístil Michal Vodička s 2.100.000 open dolarů.
Celkové výsledky Golf.cz Open Tour pro Čechy naleznete zde.

Na příští rok pro vás opět budeme připravovat Golf.cz Open Tour na ještě lepších hřištích, v lepších termínech a ve skvělé atmosféře. Do příštího roku – golfu zdar!