Exklusivní edice golfových zajíčků

06.05.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Jaro je tu i s blahodárným vlivem na organismus golfistů a na šatník golfistek.

Pokochejte se golfovým triptychem s golf bunnies.

Jak nápad vznikl a co motivovalo Miša Dúhu se můžete dočíst dále. Novou trilogii popisuje autor Mišo Dúha.

Proč právě bunnies?

V prvním radě musím říct, že považuji za nesprávné jakékoliv  popisování obrázků. Ty třeba jednoducho vidět a mluvit by měli samy za sebe a nejlépe bez slov.

To mi však nebrání, podělit se s vámi o to, jak vlastně vznikaly.
První idea na novou sérii golfových ilustrací (speciálně vytvořených pouze pro edici grafických listů) přišla ještě v době, kdy zima vládla tvrdou rukou. No s přibývajícím teplem a blížící se golfovou sezonou myšlenka nabírala na intenzitě.

 

 

 

 

 

Právě zmiňované vyšší teploty, dodávající krásným ženám a dívkám více odvahy v odhalování skrytých půvabů, mi byly inspirací. Napadlo mě tedy, spojit ženskou krasu, jarní atmosféru plnou života s milovaným golfem.

 

 

 

 

 

Teplé barvy jarního slunce, zajíček na šťavnatém trávníčku na hřišti … no může být něco hezčí? Ideálním motivem, který v sobě nese všechny tyto prvky dohromady jsou „Bunnies“ na golfu. Zůstávalo již jen vymyslet pár vtipných spojení, co všechno se může v zmiňovaných ideálních podmínkách přihodit.
Zde je výsledek mého snažení. Doufám, že vás budou bavit stejně, jako mě během vymýšlení a malování.
Jelikož jsou i tyto nové grafické listy na prodej, můžete si je objednat a těšit se z nich u vás doma nebo v práci a připomínat si tak začátek letošní golfové sezony po celý rok.

S přáním pěkné hry plné příjemných zážitků, vás pozdravuje
Mišo Dúha

Exkluzivní trilogii můžete objednat na  http://www.golf.cz/misoduha/