Driving range Rohanský ostrov otevřen

08.04.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

V polovině září minulého roku začal CZ Golf s přestavbou areálu driving range Rohanský ostrov, aby v nové sezóně připravil své tréninkové plochy nejen pro nejnáročnější golfové hráče, ale zároveň pro nové, začínající golfisty. Celý areál je koncipován tak, aby nabídl ideální využití pro všechny golfové nadšence: mladými golfisty v  kurzech pro děti počínaje a konče „dlouhými“ hráči, kteří marně hledají areál, kde si vyzkoušet svůj driver.

Driving range Rohanský ostrov je unikátní především svou délkou – kde jinde najdete tréninkovou plochu, kde se proti sobě bezpečně postaví dva golfoví hráči, aniž by se svou hrou jakkoliv ohrozili? Na driving rangi na Rohanském ostrově je díky výjimečné velikosti dopadové plochy možné hrát z obou stran hřiště.

Základní, tedy přední část u klubovny nabízí tréninkové plochy pro krátkou hru a zastřešené odpalovací plochy pro dlouhou hru. Z levé strany odpaliště CZ Golf připravil nový fairwayový  bunker, na pravé straně byla vybetonována nová plocha pro 8 nových tréninkových rohoží. Celkový počet tak narostl na úctyhodných 23 rohoží.

Nadstavbová zadní část areálu nabízí klid pro hru z trávy. Nově zde naleznete takovou úpravu terénních ploch, která vám umožní vyzkoušet si i technicky náročné okamžiky hry, jako je odpal míčku z typově různorodého, například nerovného terénu.

Aby byla nabídka kvalitního tréninku kompletní, připravil pro vás CZ Golf celkem 40 000 nových míčků. Nově je i volně přístupná krátká hra všem golfistům.

Driving range Rohanský ostrov je otevřen od pátku 5. dubna. Po dlouhé zimě je tráva zatím stále ještě mladá a dopadová plocha proto ještě není připravena na plnou zátěž. Přesto vás celý rohanský tým srdečně zve, abyste zde učinili svůj první odpal v nové sezoně. Budete tak mít možnost se seznámit s novou manažerkou resortu Kateřinou Tůmovou, která má zkušenosti s působením na prestižním golfovém hřišti a pořádáním rozličných golfových akcí. Jejím cílem je vytvořit pro vás příjemné prostředí s klubovým duchem. Proto si do svého týmu vybrala jednoho ze svých věrných členů paní Ivu Dobrovskou. Její přítomnost na recepci jistě ocení nejen stálí zákazníci.

Trenérský tým na resortu byl rozšířen o dalšího pro trenéra Jakuba Jandu. O dětské kurzy a trénink dospělých se nadále starají Martin Zycha a Tomáš Gartner a cvičitel Tomáš Zapletal. Zápis do dětských kurzů právě začíná a první lekce je naplánována na pondělí 15. dubna od 17:00.

Být členem golfového klubu Marína se prostě vyplatí. V nové sezoně se můžete těšit na soutěže pro děti i dospělé, pravidelné grilování, degustace, teambuilding a další klubové aktivity. Nabídka členských poplatků byla rozšířena o členství, které zahrnuje volnou hru na veřejném hřišti Dýmač v Golfovém resortu Benátky nad Jizerou. Začínající golfista ocení i možnost zapůjčení kompletního golfového vybavení.

Driving range na Rohanském ostrově je místo jak pro začínající hráče, tak i pro golfové profesionály.

Více informací o Driving range Rohanský ostrov.

 

.