Don Trahan Academy of Golf poprvé v Evropě!

19.03.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Don Trahan Academy of Golf otevře v dubnu 2012 svou Evropskou základnu v Prosper Golf Resortu Čeladná.

Unavuje Vás neustále slajsovat nebo hookovat?

Stává se vám často, že minete cíl o 15-20 metrů, i když zahrajete rovnou ránu?

Způsobuje vám váš současný golfový švih bolesti a nepohodlí v oblasti vašich zad, kolen, ramen nebo krku?

To jsou běžné problémy hráčů, kteří využívají při svém švihu přílišné rotace a přitom k tomu nejsou dostatečně fyzicky vybaveni. Tento problém má mnoho amatérů, jelikož jejich tělo není přirozeně konstruováno k odolávání torzním silám, které se při takovémto druhu švihu vytváří.

Naštěstí existuje i jiná možnost. Světově proslulý vysoce účinný golfový švih Dona Trahana Vám pomůže dosáhnout všech met, po nichž toužíte. Jedná se o jediný švih, který plně respektuje nezpochybnitelné zákony fyziky a lidské fyziologie. Vychází ze spolupráce s lékaři, kinezioterapeuty, vědci v oboru biomechaniky, ortopedy a chiropraktiky z celého světa. Právě nyní se vám otevírá jedinečná možnost naučit se švih bývalé amatérské světové jedničky a vítěze turnaje PGA Tour DJ Trahana.

Golfová škola Dona Trahana má jeden a půl miliónu přiznivců z řad hráčů golfu po celém světě. V roce 2012 se otevírá evropská základna této golfové akademie v Prosper Golf Resortu Čeladná, který si pro své působení vybral zkušený Head Pro a ředitel Don Trahan Academy of Golf Europe, Malcom Rawle.

Malcom se velmi těší na své působení v Prosper Golf Resortu od dubna 2012. Za cíl si klade pomoci nejen místním hráčům dosáhnout svých golfových cílů pomocí švihu, který plně zohlední jejich tělesné předpoklady a nijak nebude poškozovat jejich tělo. V neposlední řadě chce pomoci všem, aby si golf ještě více užívali.

Jeho studenti se rekrutují z řad hráčů s handicapy od 1 do 54 a jejich věk bývá v rozmezí od 7 do 70 let. Hned po jeho příjezdu se sami přesvědčíte, že se jedná o velmi přístupného člověka, vždy připraveného naslouchat a pomoci.