Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Designový originál nebo rekostrukce bytu? Záleží na vás…

17.09.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Pokud plánujete rekonstrukci bytu a zajímají vás nejnovější trendy v designu, tak určitě navštivte showroom společnosti BertolucciDesign a objednejte si rekonstrukci celého bytu v jejich stylu.

Kompletní přestavba bytu je časově a finančně náročná. Je proto vhodné si rekonstrukci dobře promyslet a poradit se s odborníkem, nejlépe s bytovým architektem. Zkušený architekt pomůže vymyslet nejen funkčně řešený moderní interiér, ale současně i ušetří náklady a pomůže předejít mnoha problémům v budoucnosti.

Pro tyto účely má společnost BertolucciDesign zřízeno architektonické oddělení, které klade maximální důraz na moderní technologie, ekologické materiály a originální, neotřelý design. Zabývá se aplikací nejkvalitnějších obkladů, dlažeb, masivních dřevěných podlahových krytin, dveří a interiérových prvků. Specializuje se na vybavení koupelen. Od sanitární keramiky, přes vodovodní baterie až po originální designové radiátory. Takřka všechny zmíněné prvky dnes BertolucciDesign importuje přímo z Itálie – kolébky designu. Primárním motivem je nabídnout zákazníkovi interiérové vybavení, které se u českých dodavatelů vůbec neobjeví.

S výběrem jednotlivých produktů poradí nejen zkušený odborník, ale inspirovat se je možné i na webových stránkách www.bertoluccidesign.cz, kde v sekci e-shop nabízí širokou škálu interiérového vybavení.

Kvalitní a efektivní rekonstrukce bytu musí začít hodnotnou a důrazně promyšlenou přípravou. Dobré naplánování totiž výrazně zkrátí její dobu.  Společnost BertolucciDesign vám nejen kvalitní přípravu zaručí, ale také pomůže realizovat  vaše představy o moderním a opravdu stylovém bydlení.

www.bertoluccidesign.cz

Kontakty pro novináře:
Hana Pokorná
Tel. +420 774 007 774
pokorna@zfpdeveloper.cz
www.bertoluccidesign.cz