ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Designový originál nebo rekostrukce bytu? Záleží na vás…

17.09.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Pokud plánujete rekonstrukci bytu a zajímají vás nejnovější trendy v designu, tak určitě navštivte showroom společnosti BertolucciDesign a objednejte si rekonstrukci celého bytu v jejich stylu.

Kompletní přestavba bytu je časově a finančně náročná. Je proto vhodné si rekonstrukci dobře promyslet a poradit se s odborníkem, nejlépe s bytovým architektem. Zkušený architekt pomůže vymyslet nejen funkčně řešený moderní interiér, ale současně i ušetří náklady a pomůže předejít mnoha problémům v budoucnosti.

Pro tyto účely má společnost BertolucciDesign zřízeno architektonické oddělení, které klade maximální důraz na moderní technologie, ekologické materiály a originální, neotřelý design. Zabývá se aplikací nejkvalitnějších obkladů, dlažeb, masivních dřevěných podlahových krytin, dveří a interiérových prvků. Specializuje se na vybavení koupelen. Od sanitární keramiky, přes vodovodní baterie až po originální designové radiátory. Takřka všechny zmíněné prvky dnes BertolucciDesign importuje přímo z Itálie – kolébky designu. Primárním motivem je nabídnout zákazníkovi interiérové vybavení, které se u českých dodavatelů vůbec neobjeví.

S výběrem jednotlivých produktů poradí nejen zkušený odborník, ale inspirovat se je možné i na webových stránkách www.bertoluccidesign.cz, kde v sekci e-shop nabízí širokou škálu interiérového vybavení.

Kvalitní a efektivní rekonstrukce bytu musí začít hodnotnou a důrazně promyšlenou přípravou. Dobré naplánování totiž výrazně zkrátí její dobu.  Společnost BertolucciDesign vám nejen kvalitní přípravu zaručí, ale také pomůže realizovat  vaše představy o moderním a opravdu stylovém bydlení.

www.bertoluccidesign.cz

Kontakty pro novináře:
Hana Pokorná
Tel. +420 774 007 774
pokorna@zfpdeveloper.cz
www.bertoluccidesign.cz

Počet přečtení: 1 149
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

21.9.Vilamoura,Portugal Masters
23.9.KaskádaGolf.cz Open Tour
24.9.Mladé BukyGolf.cz Open Tour
28.9.Newcastle,British Masters Supporte
5.10.Scotland, Alfred Dunhill Links Cha
8.10.ŠilheřovicGolf.cz Open Tour
TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska