Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Delta Light: Kvalitní osvětlení vždy a všude

01.12.2009 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

svetlo1Od dob Alva Edisona urazila obyčejná žárovka obrovský kus cesty. Světlo patří k životu, potřebujeme ho vždy a všude. Navrhnout vhodné osvětlení a vybrat pro něj správné svítidlo není vůbec jednoduchá záležitost. Pokud do toho přidáme ještě požadavek na současný, moderní design může se to v některých případech zdát jako nadlidský úkol. Věřte, že jsem to zažila, a až svítidla Delta Light splnila mé náročné požadavky.

Každý prostor potřebuje jiný typ a jiné rozmístění osvětlení. Běžný uživatel ví, že potřebuje hlavně dobře vidět. V Delta Light vědí víc. Připraví pro Vás světelně – technickou studii, která bude přesně splňovat požadavky Vámi zadaného prostoru. Vyberou pro Vás správné typy osvětlení a vhodně je umístí. Můžete si být jisti, že i designově se Vám i Vašemu interiéru trefí do noty.

svetlo3A že mají opravdu z čeho vybírat. Jejich nabídka čítá přes 2500 kvalitních produktů. Svítidla Delta Light jsou vyráběna jen z ušlechtilých materiálů jako je hliník, nerez či Corian. Při výrobě svítidel Delta Light je pozornost, kromě výběru materiálu, upínána i na zpracování svítidel do sebemenšího detailu. Delta Light nabízí designově sladěné kolekce, které do moderních interiérů krásně zapadnou.

Nejen kvalitní, designově propracované, ale i úsporné. Delta Light nabízí i velice úsporné LED osvětlení. Vybrat si můžete ze široké nabídky závěsných, nástěnných, orientačních svítidel. Pro moderní interiéry se hodí zejména LED osvětlení ve formě pásků, kterými dodáte luxusní a nadčasový vzhled svému interiéru. U LED svítidel si můžete sami zvolit barvu zdrojů podle libosti.

svetlo2Delta Light Vám pomůže osvětlit dům, byt, kancelář, obchod, restauraci, hotel, galerii a samozřejmě i jejich venkovní prostory.

Rozsáhlou nabídku produktů Delta Light naleznete na internetových stránkách www.svitidla-deltalight.cz.

Samozřejmě je však lepší vidět výrobky na vlastní oči a poradit se osobně s vyškoleným personálem.

Jejich showroom najdete na adrese:

Delta Light Czech s. r. o.

Vlastislavova 11
147 00 Praha 4
Tel: +420 241 740 775-6
Fax: +420 241 740 687
E-mail: info@deltalight.cz