Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Dejte svým holím ozdravnou kúru!

09.09.2009 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

(pr) Každý golfista má, než vyrazí na hřiště, plné ruce práce. Je nutno se rozcvičit, zkontrolovat golfové vybavení, nezapomenout na skorekartu a vykonat spousta dalších činností. Ovšem jedna důležitá věc se opomíjí až příliš často – čistota golfových holí. Schválně – sáhněte si do svědomí, kdy naposledy jste si umývali golfové hole? A přitom právě jejich čistota často ovlivňuje údery a jejich přesnost.  Věřili byste, že i malé nečistoty v drážkách hlavy hole mohou výrazně ovlivnit dráhu a směr letu míče? Některé studie dokonce tvrdí, že mikroskopické nečistoty zapříčiňují až 30procentní nárůst chybovosti u hendikepových hráčů. Převratnou novinkou v této oblasti je Ultrasonic Golf Club Cleaning – tedy čištění holí ultrazvukem


Dejte svým holím ozdravnou kúru!

Každý golfista má, než vyrazí na hřiště, plné ruce práce. Je nutno se rozcvičit, zkontrolovat golfové vybavení, nezapomenout na skorekartu a vykonat spousta dalších činností. Ovšem jedna důležitá věc se opomíjí až příliš často – čistota golfových holí. Schválně – sáhněte si do svědomí, kdy naposledy jste si umývali golfové hole? A přitom právě jejich čistota často ovlivňuje údery a jejich přesnost.

Věřili byste, že i malé nečistoty v drážkách hlavy hole mohou výrazně ovlivnit dráhu a směr letu míče? Některé studie dokonce tvrdí, že mikroskopické nečistoty zapříčiňují až 30procentní nárůst chybovosti u hendikepových hráčů. Převratnou novinkou v této oblasti je Ultrasonic Golf Club Cleaning – tedy čištění holí ultrazvukem. Exkluzivně je tato nová forma odstraňování nečistot z povrchu golfových holí i gripů představována na turnajích O2 Golf 2009. A nutno říci, že právě tato služba se na turnajích společnosti O2 osvědčila skvěle. Pochopitelně ji hráči mají zdarma, a tak není divu, že tady nenajdete snad jediného golfistu, který by neměl perfektně vyčištěné hole.

Ultrazvukové čištění holí, které trvá asi 2 minuty, totiž dokáže skvěle odstranit nečistoty nejen z hlav, ale výtečně zvládá i zpocené a mastné gripy. A jak vlastní čištění probíhá? Nejprve vložíme do stroje golfové hole gripy napřed a necháme působit asi půl minuty. Poté je nutno hole obrátit a očistit hlavy holí.  Ve vodě se speciálním saponátem jasně vidíme, jak ultrazvuk působí a do hloubky čistí veškerou špínu. Na hlavy stačí působení necelé minuty. Následně hole vytáhneme a otřeme ručníkem. Výsledek je naprosto jedinečný.

Pochopitelně, že ultrazvukové čištění holí je novinka, která si mimo turnaje O2 Golf 2009 razí cestu i na golfová hřiště a drivingy. Tady je však na rozdíl od zmiňovaných turnajů zpoplatněná. Manažeři korporátních společností, kteří měli na firemních turnajích O2 Golf 2009 jako první možnost čištění holí ultrazvukem vyzkoušet, si novinku velmi pochvalovali. Nejen proto, že jejich golfové hole dostaly „mladistvý vzhled“, ale především kvůli velmi příjemnému pocitu při držení gripů. Pryč je proklouzávání holí v rukou či nepříjemný mastný grip. Dejte svým golfovým holím ozdravnou kúru, a uvidíte, jak vlídně se vám odvděčí…