Darovanská Golf Tour 2015 by TOYOTA DOLÁK

30.03.2015 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Nová golfová tour, kterou pro všechny golfisty pořádá Resort Darovanský dvůr

Pro sezonu 2015 si Resort Darovanský dvůr připravil pro všechny náruživé golfisty vlastní golfovou tour – Darovanská Golf Tour 2015 by TOYOTA DOLÁK. Navazujeme tak na nedělní oblíbené turnaje Darovanské týčko.

Darovanská Golf Tour 2015 by TOYOTA DOLÁK je otevřenou tour pro všechny hráče, kteří si chtějí zahrál skvělý golf s báječnou atmosférou, vyhrát zajímavé ceny a poznat nové přátele a kamarády.

Naše tour se skládá z celkem deseti kvalifikačních turnajů. Dvakrát v měsíci, vždy od dubna do srpna, si tak můžete užívat krásy sportovní soutěže na hřišti Resortu Darovanský dvůr. Finále dlouhodobé soutěže proběhne koncem září, konkrétně víkendovým superfinále 19. a 20.9.2015. Do tohoto finále postoupí prvních 10 hráčů z každé kategorie a navíc mezi “nešťastné” nepostupivší rozdáme celkem 20 divokých karet.

V každém z kvalifikačních turnajů budeme rozdávat body prvním deseti hráčům z každé kategorie. Další body je možné získávat za vložené soutěže – longest drive a nearest to the pin. Pro kvalifikaci do superfinále je, kromě získání potřebných bodů, nutné odehrát minimálně tři kvalifikační turnaje.

A o co se bude celý rok soutěžit?

Absolutní vítěz každé kategorie získá od generálního partnera tour, společnosti TOYOTA DOLÁK, zapůjčení vozu TOYOTA dle vlastního výběru z aktuální nabídky všech prodejních poboček.

Z dalších cen se můžete těšit na dárky od e-shopu CITYGOLF.CZ, spousty plechovek nápoje RED BULL, košile na míru a luxusní módní doplňky DELOR a LOUIS PURPLE nebo zajímavé dárky od švýcarské společnosti SWISSLIFE SELECT.Dámy jistě potěší dárky z plzeňských butiků CHRISTINE a PETIT PARIS.A všechny milovníky kávy zase plzeňské kavárny NYKTY’S a ORIENT COFFEE, kde navíc naleznete i jedinou pražírnu kávy v Plzni.

Naopak HAVI CONSULTING všechny obdarované naučí až 6 cizích jazyků.ANGELO HOTEL PLZEŇ zase dokáže, že design hotel je v Plzni je opravdu jen jeden.Společnost MILUJIVODU.CZ pomůže všem hráčům dodržovat správný pitný režim. Každého golfistu zase jistě potěší golfové pojištění od pojišťovny GOLFPLAN. Skvělé a ozvežující drinky dodá plzeňský AMIGOS COCKTAIL BAR. BUSINESS FOR BREAKFAST pozve na snídani každého, tedy skoro každého. A profesionálním nářadím ty nejlepší obdaruje ZIOS PROFI.

A na závěr ještě krátké představení generálního partnera Darovanské Golf Tour 2015, společnosti TOYOTA DOLÁK:

Společnost Dolák s.r.o. byla založena v roce 1998 jedním z nejznámějších automobilových závodníků osmdesátých a devadesátých let, Milanem Dolákem. Výběr značky byl zcela jasný. Zdaleka nejkvalitnějším a především nejspolehlivějším závodním náčiním v soutěžní kariéře Doláka byly japonské vozy značky Toyota.

V současné době je společnost TOYOTA DOLÁK jediným autorizovaným partnerem značky TOYOTA v jihočeském a plzeňském kraji a samozřejmě také od Příbrami až po Prahu. Celkem nás můžete najít v 5 městech (Příbram, České Budějovice, Tábor, Písek a Plzeň), kdy každá z našich poboček má plné zázemí pro poskytování špičkových služeb.

Kalendář vypadá následovně:

Kvalifikační turnaje:

5.4. a 26.4.

10.5. a 24.5.

7.6. a 21.6.

5.7. a 26.7.

2.8. a 16.8.

Superfinále tour: 19. a 20. září