Czech 100 Best Grand Golf Prix

28.06.2011 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek

Exkluzivní Golf Park Plzeň hostil 3. června 2011 první z turnajů Czech 100 Best Grand Golf Prix nazvaný Dýšina Cup. Úspěšně tak pokračoval v nové tradici golfových turnajů Českých 100 nejlepších.

Společnost Comenius uspořádala na golfovém hřišti na Dýšině svůj druhý golfový turnaj Czech 100 Best Grand Golf Prix – Dýšina Cup 2011. Jak název napovídá, turnaj byl inspirován soutěží Českých 100 Nejlepších, kterou Comenius pořádá každoročně již od roku 1996. Turnaj Czech 100 Best tak představitelům firem úspěšně ohodnocených v žebříčku Českých 100 Nejlepších nabídl na pohled uvolněnější, ale o nic méně soutěživé vzájemné klání. Počasí se nadmíru vydařilo, účastníky tak čekal den plný skvělých golfových zážitků. Turnaj se hrál na tři kategorie – kategorie HCP 37 až 54 plus HCP 18,1 až 36 hráli na stableford body a kategorie 1 až 18 hrála na rány s polovičním vyrovnáním HCP. Oceněným v jednotlivých kategoriích (viz výsledková listina) předávali ceny Ivo Reichelt, dovozce vozíků značky JuCad, Karel Muzikář za chybějícího doc. Dr. Romana Šmuclera a kliniku Asklepion a ředitelka Ifield Computer Consultancy, Ltd. Šárka Parobek.

Vítěz vložené soutěže Hole in One si mohl od společnosti Import Volkswagen Group, s. r. o., odnést klíče od osobního vozu Audi A1. Tuto cenu však nikdo z hráčů nevyhrál. Vítězi vložené soutěže Nearest to Pin, partnerovi Ami Communications Milanu Hejlovi, předal cenu za Software AG –  IDS Scheer, Jiří Šáda, ARIS Product & BPM Consulting Director. Vloženou soutěž Longest Drive pak v kategorii ženy vyhrála Lucie Pitterová a v kategorii muži vyhrál jednatel společnosti Pados a zároveň produkční této golfové túry Pavel Míka. Dárkové koše od TOP hotels Group, a. s., oběma vítězům předal Radek Dohnal, generální ředitel TOP hotelu Praha a místopředseda představenstva TOP hotels Group, a. s. Vítězem puttovací soutěže pro negolfisty se stali Zuzana Míková z KaZooDesign a pan Křesťan z Ifield Computer Consultancy. Cenu za vyhlášenou chippovací soutěž a luxusní golfová trička značky Under Armour společně získali J.E. Peter Brňo, velvyslanec Slovenské republiky a Pavel Kalášek. Na závěr slavnostního vyhlášení výsledků nechybělo ani losování bohaté tomboly. Grand partnerem turnaje byla společnost Ifield Computer Consultancy a jako Automobilový partner se představilo poprvé Audi.

Společná HCP 0 – 18