Czech 100 Best Grand Golf Prix Tour, Albatross Cup

07.10.2011 | Tomáš Berdych | publikováno v rubrice PR článek

Albatross Golf Resort byl opět mimořádným místem konání druhého turnaje „Czech 100 Best Grand Golf Prix Tour” v roce 2011. Konal se 20. září pod názvem Albatross Cup a úspěšně navázal na novou tradici loňských turnajů Českých 100 Nejlepších.

Albatross Cup byl třetím golfovým turnajem série „Czech 100 Best Grand Golf Prix Tour”. Jak napovídá název, turnaj byl inspirován soutěží Českých 100 Nejlepších, kterou Comenius každoročně organizuje již od roku 1996. Golfový turnaj byl tedy výbornou příležitostí pro zástupce firem Českých 100 Nejlepších soupeřit na greenu v uvolněné, přesto produktivní atmosféře. Počasí bylo lepší, než jsme očekávali, účastníci si tedy užili den plný krásného golfu, skvělého jídla a především měli možnost setkat se s výjimečnými osobnostmi českého byznysu.

Vítězové individuálních kategorií (viz tabulku s výsledky) obdrželi ceny z rukou Šárky Parobek, ředitelky Ifield Computer Consultancy, grand partnera tohoto turnaje, a Veroniky Šubrtové z Import Volkswagen Group, divize Audi, automobilového partnera. Poděkování také patří všem ostatním partnerů, kteří turnaj Českých 100 Nejlepších podpořili.

Kategorie HCP 0-18