CZ Golf na rozhraní dvou golfových sezón

01.01.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Golfová hřiště se uložila k zimnímu spánku, který prověří, jaká péče jim byla v průběhu celého roku věnována. Být českou golfovou jedničkou je závazek, který nespočívá jen v dobré poloze či příznivých cenách, ale především v nepřetržitém zvyšování kvality. Jak si hřiště povedou, až se jaro zeptá…?

CZ Golf, jeden z největších golfových operátorů ve střední Evropě, má dnes novou tvář. V uplynulých dvou letech nový tým společnosti CZ Golf systematicky pracoval na zlepšení kvality všech golfových resortů i na zcela nové komunikační strategii unikátního konceptu – síťového provozovatele golfových resortů rozmístěných po celých Čechách.

Pojďme společně bilancovat uplynulý rok a podívat se, co pro Vás CZ Golf chystá pro golfovou sezónu 2013.

Golfová sezóna 2012 se nesla v duchu dvou klíčových závazků společnosti CZ Golf: hřiště ve skvělé kondici a dobrá hratelnost jednotlivých hřišť.

V Golf Resort Ústí nad Labem, známým jako technické, a tedy náročnější hřiště, proto došlo ke změně pořadí jednotlivých jamek. Tím hřiště získalo na atraktivnosti i pro hráče s vyšším handicapem. Všichni hráči pak mohou navíc ocenit vyšší komfort při tréninku, který umožnila dostavba krytého drivingu.

Pro Golf Resort Písek byl rok 2012 zlomový a hřiště dostalo novou, vyzrálejší tvář: výrazně se zvýšila kvalita travnatých ploch, především greenů.

Golf Resort Telč pořádal v roce 2012 množství prestižních turnajů, které kladly důraz na vysokou kvalitu a konkrétnost hřiště, což se projevilo precizním rozlišením roughů, semi roughů a fervejí.

V roce 2012 se do skupiny CZ Golfu přiřadil rovněž Golf Resort Benátky nad Jizerou: mistrovské hřiště se sportovním charakterem, díky akademii Dýmač ale také resort s rodinnou atmosférou. Prvotní rozpaky z rozdílného typu řízení a z jiného způsobu úpravy hřiště velmi brzy vystřídala vysoká návštěvnost, která dává tomuto areálu velikou naději do nové sezóny v roce 2013.

Rok 2012 přinesl nejvíce změn nejmenšímu areálu společnosti CZ Golf, Driving Range Rohanský ostrov.  V červnu do běhu resortu zasáhla stavba pražského teplovodu, která vedla přes celou dopadovou plochu, a dlouhá hra se tak stala pro golfisty velice nekomfortní. To vše vyústilo v celkovou revitalizaci areálu a pro začínající sezónu pro Vás CZ Golf připravil driving range v novém kabátu.

Golfová sezóna 2012 je za námi a všichni netrpělivě očekáváme příchod sezóny nové. CZ Golf vstoupil do nové sezóny již v září a včasné plátce členských či hracích poplatků začal obdarovávat četnými bonusy.

Novým bonusem pro novou sezónu je pojištění od společnosti GolfPlan, která zastupuje renomovanou londýnskou společnost Lloyd´s. Členové všech klubů CZ Golfu mají možnost si vybrat jednu ze dvou variant šitých na míru hráčům CZ Golfu: pojištění s krytím škod osobní zodpovědnosti a škod na majetku třetích osob, nebo  úrazové pojištění s krytím náhrad. Obě varianty zahrnují pojištění Hole in One či náhrady klubových příspěvků. Chtěli byste také využívat této výhody? Jaro ještě neklepe na dveře: rozhodujícím datem pro zaplacení hráčských poplatků a získání tohoto bonusu je 31. leden 2013, tedy termín, kdy se dle stanov ČGF provádí blokace hráčů.

Většina z nás si na Nový rok dává pravidelně předsevzetí. Stejně tak i manažeři jednotlivých resortů vstoupili do sezóny se svými závazky, které i v právě začínající golfové sezóně 2013 navazují na úspěchy sezóny předcházející:

Golf Resort Ústí nad Labem: vystavit nový putting green přímo u klubovny.

Golf Resort Písek: renovovat bunkery, především jejich odvodnění, zlepšit travní porost v blízkém okolí greenů.

Golf Resort Telč: zjednodušit hru i pro hráče s vyšším HCP úpravou vyšších roughů a rozšířením dopadové plochy na fervejích.

Golf Resort Benátky nad Jizerou: zkvalitnit běžný servis na hřišti a maršálské služby a zdokonalit další zákaznický servis.

Driving Range Rohanský ostrov: zahájit sezónu na nové dopadové ploše, vystavit fervejový bunker, vybudovat nová travnatá odpaliště včetně nakloněné roviny pro simulaci hry na golfovém hřišti – vytvořit pro Vás „nejlepší driving široko – daleko“.

CZ Golf přeje všem golfistům úspěšnou sezónu v roce 2013 a bude rád kvalitním partnerem Vaší golfové hry!