Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

CZ Golf na rozhraní dvou golfových sezón

01.01.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Golfová hřiště se uložila k zimnímu spánku, který prověří, jaká péče jim byla v průběhu celého roku věnována. Být českou golfovou jedničkou je závazek, který nespočívá jen v dobré poloze či příznivých cenách, ale především v nepřetržitém zvyšování kvality. Jak si hřiště povedou, až se jaro zeptá…?

CZ Golf, jeden z největších golfových operátorů ve střední Evropě, má dnes novou tvář. V uplynulých dvou letech nový tým společnosti CZ Golf systematicky pracoval na zlepšení kvality všech golfových resortů i na zcela nové komunikační strategii unikátního konceptu – síťového provozovatele golfových resortů rozmístěných po celých Čechách.

Pojďme společně bilancovat uplynulý rok a podívat se, co pro Vás CZ Golf chystá pro golfovou sezónu 2013.

Golfová sezóna 2012 se nesla v duchu dvou klíčových závazků společnosti CZ Golf: hřiště ve skvělé kondici a dobrá hratelnost jednotlivých hřišť.

V Golf Resort Ústí nad Labem, známým jako technické, a tedy náročnější hřiště, proto došlo ke změně pořadí jednotlivých jamek. Tím hřiště získalo na atraktivnosti i pro hráče s vyšším handicapem. Všichni hráči pak mohou navíc ocenit vyšší komfort při tréninku, který umožnila dostavba krytého drivingu.

Pro Golf Resort Písek byl rok 2012 zlomový a hřiště dostalo novou, vyzrálejší tvář: výrazně se zvýšila kvalita travnatých ploch, především greenů.

Golf Resort Telč pořádal v roce 2012 množství prestižních turnajů, které kladly důraz na vysokou kvalitu a konkrétnost hřiště, což se projevilo precizním rozlišením roughů, semi roughů a fervejí.

V roce 2012 se do skupiny CZ Golfu přiřadil rovněž Golf Resort Benátky nad Jizerou: mistrovské hřiště se sportovním charakterem, díky akademii Dýmač ale také resort s rodinnou atmosférou. Prvotní rozpaky z rozdílného typu řízení a z jiného způsobu úpravy hřiště velmi brzy vystřídala vysoká návštěvnost, která dává tomuto areálu velikou naději do nové sezóny v roce 2013.

Rok 2012 přinesl nejvíce změn nejmenšímu areálu společnosti CZ Golf, Driving Range Rohanský ostrov.  V červnu do běhu resortu zasáhla stavba pražského teplovodu, která vedla přes celou dopadovou plochu, a dlouhá hra se tak stala pro golfisty velice nekomfortní. To vše vyústilo v celkovou revitalizaci areálu a pro začínající sezónu pro Vás CZ Golf připravil driving range v novém kabátu.

Golfová sezóna 2012 je za námi a všichni netrpělivě očekáváme příchod sezóny nové. CZ Golf vstoupil do nové sezóny již v září a včasné plátce členských či hracích poplatků začal obdarovávat četnými bonusy.

Novým bonusem pro novou sezónu je pojištění od společnosti GolfPlan, která zastupuje renomovanou londýnskou společnost Lloyd´s. Členové všech klubů CZ Golfu mají možnost si vybrat jednu ze dvou variant šitých na míru hráčům CZ Golfu: pojištění s krytím škod osobní zodpovědnosti a škod na majetku třetích osob, nebo  úrazové pojištění s krytím náhrad. Obě varianty zahrnují pojištění Hole in One či náhrady klubových příspěvků. Chtěli byste také využívat této výhody? Jaro ještě neklepe na dveře: rozhodujícím datem pro zaplacení hráčských poplatků a získání tohoto bonusu je 31. leden 2013, tedy termín, kdy se dle stanov ČGF provádí blokace hráčů.

Většina z nás si na Nový rok dává pravidelně předsevzetí. Stejně tak i manažeři jednotlivých resortů vstoupili do sezóny se svými závazky, které i v právě začínající golfové sezóně 2013 navazují na úspěchy sezóny předcházející:

Golf Resort Ústí nad Labem: vystavit nový putting green přímo u klubovny.

Golf Resort Písek: renovovat bunkery, především jejich odvodnění, zlepšit travní porost v blízkém okolí greenů.

Golf Resort Telč: zjednodušit hru i pro hráče s vyšším HCP úpravou vyšších roughů a rozšířením dopadové plochy na fervejích.

Golf Resort Benátky nad Jizerou: zkvalitnit běžný servis na hřišti a maršálské služby a zdokonalit další zákaznický servis.

Driving Range Rohanský ostrov: zahájit sezónu na nové dopadové ploše, vystavit fervejový bunker, vybudovat nová travnatá odpaliště včetně nakloněné roviny pro simulaci hry na golfovém hřišti – vytvořit pro Vás „nejlepší driving široko – daleko“.

CZ Golf přeje všem golfistům úspěšnou sezónu v roce 2013 a bude rád kvalitním partnerem Vaší golfové hry!