CZ Fér-Way CUP 2013 v Benátkách a členství v roce 2014

07.10.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Pro začínající golfové hráče proběhl v sobotu 28. 9. 2013 turnaj CZ Fér-Way na Akademii Dýmač v Benátkách nad Jizerou. Zúčastnit se mohli výherci a soutěžící z naší letní soutěže s programem CZ Fér-Way, a také jiní hráči bez Handicapu. Všichni hráli o členství na Rohanském ostrově pro rok 2014 a Osvědčení o hře zdarma.

9 hráčů začalo turnaj v 9 hodin ráno, kdy se ještě třpytila rosa na trávníku a slunce svítilo po celý den. Ideální počasí jen doplnilo velmi příjemnou atmosféru turnaje, kde panovala velmi přátelská a veselá nálada od začátku až do konce. Hrálo se na 18 jamek, akademii jsme tedy prošly dvakrát ve třech flightech. Hráči se setkávali s mnoha situacemi, kdy si nebyli jisti řešením podle pravidel. Od toho zde byl doprovod maršála, který byl stále při ruce a hráči tak poznali a zažili si mnohé z pravidel skutečného golfu, tyto zkušenosti se jim jistě budou hodit v dalších pokrocích v golfové hře.

Článek o turnaje od jedné z jeho hráček si můžete přečíst zde: http://golf42.golfee.cz/19-jamka/golfove-zazitky/99-cz-fer-way-cup-turnaj-pro-negolfisty-v-benatkach-nad-jizerou/

Turnaj se protáhl téměř do 17. hodiny, kdy se všichni sešli u restaurace na kávě a občerstvení, které v resortu v Benátkách stojí za ochutnání. Vítězem se stal pan Michal Pasovský. Druhý se umístil pan Martin Preisler a třetí pan Radim Tomeš.

Celkové výsledky jsou vypsány na webu ČGF zde: http://www.cgf.cz/TournResults.aspx?IDTournament=403178729

Pro golfové hráče jsme 16. září začali prodávat nové členství pro rok 2014 na všechny naše hřiště. Pokud si jej zakoupíte do konce října 2013, získáte jako bonus tři přenosné vouchery na FEE pro své známé. Pokud si jej zakoupíte v listopadu, získáte tyto vouchery na FEE pro Vaše známé dva, pokud v měsíci prosinci, získáte voucher jeden.

Objednat si členství v klubech CZ Golf můžete na stránkách www.czgolf.cz nebo na recepci resortů a Drivingu vyplněním připraveného formuláře.

Golf je sport, radost i zábava pro všechny!

.