Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Club ducha sportovního snižuje ceny členských poplatků

28.05.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Vzhledem k pokročilosti sezóny je pro hráče připravena lákavá nabídka stát se ještě letos členem Clubu Ducha Sportovního za nižší ceny! Ani stávající členové nepřijdou zkrátka, neboť si mohou dokoupit vyšší typy členství za menší doplatky. Snížení cen členství se pohybuje od cca 2 700 do 9 900 Kč a vztahuje se na členství typu M – měsíční limity. Kompletní přehled členství a členských poplatků najdete ZDE.

Club Ducha Sportovního /CDS/ – základní členství již od 3 190 Kč zahrnující registrace v ČGF a 5 fee na rok, hra až na 32 českých golfových hřištích bez dalších poplatků, registrace v ČGF, unikátní garance hracích míst, klubové turnaje jen za startovné, mistrovství klubu ve hře na rány a jamky, akční nabídky a slevy u partnerů klubu, předplatné Forgolf, soutěže o krásné ceny. Už neváhejte a přihlašte se na www.duchsportovni.cz, kde získáte i více informací.

Přehled všech 32 hřišť (v závorce počet hracích míst na den), které jsou v nabídce CDS 2013:

Alfrédov (4), Beřovice (4), Botanika (8), Cihelny (4), Černý Most (16), Čertovo Břemeno (4), Darovanský dvůr (20), Hluboká (neomezeně), Ještěd (4), Karlštejn (8), Konopiště (20), Kotlina (20), Kunětická hora (12), Liberec – Machnín (4), Líšnice (8), Malevil (4), Mladá Boleslav (20), Molitorov (4), Mstětice (12), Myštěves (4), Na Vrších (neomezeně), Nikon Golf Academy (8), Nová Amerika (8), Pardubice – Lázně Bohdaneč (8), Podbořánky (4), Poděbrady (24), Praha – Motol (12), Slapy (16), Sokolov (4), Stará Boleslav (neomezeně), Štiřín (8), Ypsilonka (12).

Hrajte hodně a na různých hřištích za jediný poplatek a v rámci jednoho klubu!

11. ročník série otevřených golfových turnajů GREENTOUR 2013

Pokud máte členství již vyřešené, ale přemýšlíte, do jaké open tour se zapojit, přičemž Vás zajímá pohoda, flighty na přání, hezké ceny a boje o umístění v žebříčku až do samotného závěru, pak jste na správné adrese – GREENTOUR 2013. Co vás čeká? Zaběhlá tour, krásná hřiště od devítek s pohodovou až rodinnou atmosférou po osmnáctky, kde je každá jamka velkou výzvou, pohoda, úsměv, dobrá nálada, prímová parta, výborní a proškolení rozhodčí, kteří vám ochotně a rádi poradí s pravidly a jak nejlépe vyřešit různé herní situace před, v průběhu či po turnaji. Nebudou chybět ani krásné ceny od partnerů tour, poháry pro nejlepší, či doprovodný program (vložené soutěže, tombola) a závěrečný slavnostní večer s vyhlášením celé tour. Více na www.greentour.cz.