ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Club Ducha Sportovního nabízí rozšířená členství

13.05.2009 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

(pr) S novou nabídkou různého typu členství přichází Club ducha sportovního. Stávající nabídka byla omezena pouze na jeden typ členství – za roční poplatek 23 000 korun (pro nové členy 25 000) bylo možné koupit si jedno členství. Za tyto peníze pak má člen přístup na celkem sedmnáct hřišť v celé České republice, kde může hrát, aniž by platil klasická fýčka.

Nyní jsou pro zájemce připraveny výhodné balíčky. V jejich rámci je možné například za cenu 30 000 korun získat členství pro jednu dospělou osobu a jedno dítě. Za 55 000 korun si lze pořídit rodinné členství, což jsou dvě dospělé osoby a dvě děti. Členství „Přátelé“ nabízí za cenu 80 000 hru pro čtyři dospělé osoby – stačí tedy domluvit se s přáteli a ušetříte každý 5 000 korun.

Připomeňme jen, že členové Clubu ducha sportovního mohou hrát po zaplacení členského příspěvku „zadarmo“ na těchto hřištích: Kunětická Hora, Ypsilon Dýšina, Cihelny, Sokolov, Poděbrady, Mstětice, Mladá Boleslav, Benátky nad Jizerou, Kaskáda u Brna, Darovanský Dvůr, Písek, Hluboká, Telč, Terasy Ústí nad Labem, Stará Boleslav a Kotlina u Terezína.

Více informací naleznete na serveru www.duchsportovni.cz, kde se také můžete informovat o spřátelených turnajových sériích Green Tour a Ryze dámské turnaje.

Počet přečtení: 736
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017