ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Club Ducha Sportovního (CDS) – snížení cen členství a soutěž o green fee na Černý Most

09.06.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

S pokročilou sezónou přichází CDS s druhou (a poslední) vlnou snížení cen členských poplatků, jejichž původní cena (jedná se o členství typu M – měsíční limity) bude od 15. 6. o 30 % nižší.

Club Ducha Sportovního zahrnuje hru až na 32 českých hřištích v rámci 1 členství bez dalších poplatků za green fee na hřiště či vstup na driving range. Nabídka golfového klubu zahrnuje registraci v ČGF, unikátní garanci volných hracích míst, připojištění odpovědnosti za škody při golfu, klubové turnaje jen za startovné, mistrovství klubu ve hře na jamky i rány, akční nabídky a slevy u partnerů klubu, soutěže a další dárky.

SOUTĚŽ!

Všichni hráči, kteří se stanou členy CDS v termínu od 15. 6. do 15. 7. včetně budou zařazeni do losování o green fee na Černý Most (3 výherci, každý získá 1 green fee na Černý Most). Ani stávající členové nepřijdou zkrátka, a tak i oni budou mít šanci na výhru v podobě sady 2 x 3 ks golfových míčků (3 výherci, každý získá sadu 2 x 3 ks golfových míčků). Více o Clubu Ducha Sportovního na www.duchsportovni.cz.

Počet přečtení: 1 188
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017