Club Ducha Sportovního – soutěž o foťák

08.03.2012 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Club Ducha Sportovního je golfový klub pro hráče, kteří hrají rádi a často na různých hřištích. Hrát můžete na více než 30 golfových hřištích zdarma, s unikátní garancí volných hracích míst a registrací v ČGF za jediný klubový poplatek!  V rámci balíčku služeb od nás navíc získáte předplatné časopisu FORGOLF, připojištění odpovědnosti za škody při golfu, klubové turnaje, akční nabídky a slevy u partnerů klubu.

Rozšířená nabídka typů ČLENSTVÍ, která by měla pro tuto sezónu lépe respektovat vaše odlišné herní preference a finanční náročnost začíná již od 5 990 Kč! TYPY členství a příslušných poplatků na rok 2012 najdete ZDE.

Rozhodování o členství v Clubu Ducha Sportovního vám zpestří SOUTĚŽ, která bude probíhat po dobu 5 týdnů v době od středy 7. 3. do úterý 10. 4. 2012. Každý týden zveřejníme jednu až dvě otázky, týkající se hřišť z portfolia Clubu Ducha Sportovního /CDS/. Jednoduché odpovědi hravě zvládnete s nápovědou odpovědí typu A, B, C nebo se podívejte na informace k hřištím umístěné na www.duchsportovni.cz v rubrice HŘIŠTĚ.

Jak se JEDNODUŠE zapojit do soutěže a VYHRÁT? Klikněte ZDE.

5 výherců (každý týden jeden) získá sadu 12 ks golfových míčků, kterých není nikdy dost :), a 1 výherce (ze všech odpovědí) obdrží HLAVNÍ VÝHRU – fotoaparát Nikon Coolpix S 5100.