Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Český golfový klub ….nabídka posledních volných míst v klubu pro rok 2010

08.02.2010 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

PrintNabídka těch nejlepších českých hřišť za nejnižší cenu na trhu. To je vizitka Českého golfového klubu, který se každý týden rozrůstá o řady nadšených a aktivních golfistů a nabízí členům klubu za jeden roční poplatek hru na 10 českých hřištích. 

Před rokem neznámé sdružení. V současnosti klub, který překročil 100 členů a zájem o členství roste. Zeptali jsme se prezidenta klubu Ing. Michaela Beldy co klub nabídne v tomto roce svým členům.

„Začátek roku zahájí klub prvním indoorovým turnajem a v polovině února odjíždíme do Egypta na prodloužený golfový víkend. Klub bude organizovat 7 turnajů pro své členy a přátele a v létě nás čeká prodloužený víkend v Rakousku. V tomto roce proběhne i jamkovka klubu a mistrovství klubu na rány.“

„Velice nás těší zájem golfistů o členství v našem klubu. Na druhou stranu se klub snaží vytvářet ty nejlepší podmínky jak z pohledu nabídky hřišť tak z pohledu jejich dostupnosti pro členy. To považujeme za jednu z našich priorit. Věříme, že si z naší nabídky hřišť určitě každý vybere to své oblíbené. V roce 2010 naši členové můžou hrát na hřištích jako jsou Konopiště, Karlštejn, Dýšina, Ypsilon, Kunětická hora, Zbraslav, Mstětice, Poděbrady, Benátky, Terezín.“ Řekl GolfDigestu prezident klubu Michael Belda.

Více informací o členství naleznete na www.cgk.cz, nebo na tel. 739 510 184.