Český golfový klub – léto je tu a s ním i další akce!

09.06.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Chystáte se na dovolenou, užít si léta a kromě práce zařadit do svého programu i intenzivnější hru na různých golfových hřištích? Pak je tu právě pro Vás Český golfový klub, který umožňuje hru až na 38 hřištích včetně rakouského Haugschlagu. Pro své členy nabízí více než 60 typů členství, přičemž základní členství zahrnující registraci v ČGF a 1 fee jako bonus Vás přijde „jen“ na 1 490 Kč.

Pokud se ale nespokojíte s málem a chcete si hezky a hodně zahrát na nejkrásnějších hřištích, využijte novinky – členství zahrnující 10 her na 18 jamek vč. registrace v ČGF – na 1 měsíc již od 3.590 Kč (při prodloužení o další měsíc získáte slevu ve výši 20 %) nebo 3 x 10 her na 18 jamek vč. registrace v ČGF na 3 měsíce již od 8 150 Kč.

Získali jste nově HCP 54 a váháte, kam se na „poslední chvíli“ zapsat? Český golfový klub Vám kromě členství zahrnující registraci v ČGF nabídne hru až na 38 hřištích v rámci jednoho členství, další členské výhody s tím související, ale i možnost účastnit se otevřených sérií golfových turnajů ČGK TOUR či GREENTOUR, které pořádá. Z dalších členských výhod můžete využít např. zasílání předplatného časopisu FORGOLF nebo slev u partnerů klubu. Při vstupu do klubu neplatíte žádný vstupní poplatek a naopak Vám klub garantuje dostupnost hracích míst.

Klub žije i dalšími událostmi! Pro letošní rok jsou vyhlášeny tradiční klubové soutěže, kterými jsou mistrovství klubu ve hře na jamky a na rány, soutěž ČGF dospělých mužů a žen ve 3. lize a na závěr roku se bude konat setkání členů či zimní indoor tour.

Více na www.cgk.cz nebo www.greentour.cz.