Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Bydlení u golfového greenu

15.09.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Pro ránu „na jistotu“ si golfisté většinou berou devítku železo, když chce pod par zahrát developer, musí nabídnout podobnou jistotu – blízkost zeleně, nízkoenergetické bydlení, dobrou dopravní obslužnost, projekt Dolní Počernice II přesně takovým úderem je.

Výše zmíněnou golfovou terminologii jsme nepoužili náhodou. Špičkové osmnáctijamkové golfové hřiště Black Bridge Golf Resort je od pozemků na prodej v Dolních Počernicích, vzdálené na jeden pořádný švih golfovou holí. A to je i královské eso v rukávu samotného developera – společnosti Sekyra Group. Byť ne jediné.

Vedle golfového resortu Sekyra Group nabízí 62 atraktivních pozemků o výměrách 300 – 900 m2 pro výstavbu rodinných domů o rozloze až 215 m2. Pokud chce někdo domek takříkajíc „na klíč“, pro toho má Sekyra Group nabídku hned dvanácti různých typů domů i dvojdomků splňujících nízkoenergetický či pasivní standard. V budoucnu se rodinné domy i dvojdomky budou utápět v zeleni chystaného rekreačního parku V Čeňku, který propojí Dolní Počernice s Černým Mostem.

Doslova pohádková je i lokalita, kde se pozemky nachází – jen 300 metrů od zámku s parkem a rybníkem a stejně tak daleko od golfu. Navíc se i v samotných Počernicích nabízí řada dalších možností využití volného času při sportu či relaxaci. Pouhých deset minut jízdy autem je vzdálená multifunkční nákupní i zábavní zóna Černý Most se zastoupením důležitých řetězců, velkými potravinami i multiplexem. A samozřejmě, s dostupností pražské MHD – metra a autobusových linek. Ačkoli vás ráno budí pouze ptačí zpěv a nikoli túrování motorů, jste pořád ještě v Praze se všemi vymoženostmi moderního velkoměsta.

Momentálně Sekyra Group poskytuje slevu až 1.100.000 Kč na vybrané pozemky. Tahle jamka vypadá u Sekyra Group minimálně na birdie…

.