Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Bohemiae Rosa – místo pro odpočinek i teambuilding

20.01.2011 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Bohemiae Rosa je malou soukromou farmou, která v sobě skrývá velké možnosti. Exkluzivní útulný hotel, restauraci s chutnou domácí kuchyní a dokonce i možnost využití konferenčních prostor z ní dělá opravdu unikátní projekt. Ubytování splňuje požadavky a standardy 5 hvězdičkového hotelu a nabízí prostorné a pohodlné pokoje s vynikajícím moderním vybavením. Bohemiae Rosa je dokonalým útočištěm klidu a odpočinku. Ideální kombinace moderního vybavení, komfortu a zdravého jídla vám zaručí nejlepší možný pobyt. Bohemiae Rosa se nachází v blízkosti města Votice, jen hodinu cesty na jih od Prahy. Je snadno dostupná autem a pokud se hosté farmy rozhodnou přijet vlakem či autobusem do Votic, mají automaticky zajištěný odvoz přímo do Bohemiae Rosa.

Díky klidnému prostředí, moderním vymoženostem a skvěle zařízeným zasedacím místnostem je Bohemiae Rosa perfektním místem pro firemní setkání či teambuildingy. Dvě moderní zasedací haly jsou vybaveny elektronickou bílou tabulí a vysokorychlostním připojením na internet. Větší místnost má kapacitu 29 lidí a menší 23 lidí. V Bohemiae Rosa jsou schopni na žádost klienta zajistit i kvalifikované instruktory pro různá manažerská školení.

Tak jako si můžete užít relaxování na této farmě, tak se vám nabízí velké množství zajímavých aktivit. Celá oblast je oblíbenou rekreační a turistickou destinací. Na své si přijdou i vášniví golfoví hráči. Hotel Bohemiae Rosa se nachází pouhých 20 minut jízdy od známého golfového hřiště, Konopiště, které bylo otevřeno v roce 2002 a je jedním z nejkrásnějších golfových hřišť v zemi. V Resortu Konopiště naleznete dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště a jedno devítijamkové určené i zájemcům o hru z řad začátečníků a veřejnosti.

Po příjemném odpočinku, golfu či procházce přírodou Bohemiae Rosa poskytuje ještě příjemnější posezení. Restaurace farmy má k dispozici 24 míst a pokrmy, které v menu naleznete jsou domácí ekologické výroby. Pochutnáte si proto na naprosto nezapomenutelných pokrmech bio domácí kuchyně. Všechny výrobky z farmy jsou dokonce k dispozici v místním obchodě či je lze zakoupit přes internet. Produkty si pak můžete za minimální poplatek nechat přivézt přímo k prahu vašeho domu.

http://bohemiae-rosa.ning.com/