ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Bezkonkurenční ceny drivingu v Praze 1 míč = 1 Kč

24.06.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Císařská louka, kolébka prvních golfových odpalů na pražské půdě, se rozhodla vrátit tradici na své pozemky a letos na jaře zde byl slavnostně otevřen nový driving range a rozsáhlé tréninkové plochy. Těšit se můžete na dvoupatrové kryté odpaliště, 1000m2 putting greenu a 1000m2 chipping greenu. K areálu patří také nově vybudované zázemí se šatnou, sprchou a kavárnou s příjemnou teráskou. Golfové vybavení můžete doplnit ve specializovaném obchodě Golf Centrum,  kde také poskytují fittingové služby.

Kromě lokality téměř v centru Prahy má areál Cinda nejpříznivější ceny v celé Praze. Při zakoupení karty (vratná záloha 100 Kč) máte možnost hrát s 50% slevou, tj. 1 míč = 1 Kč. A za vstup na tréninkové plochy se samozřejmě nic neplatí. Nebo máte možnost tuto cenu čerpat při využití členství v klubu Cinda, které Vás vyjde na pouhých 900 Kč. O výhodách tohoto členství a možnostech pořízení se dozvíte zde. Pro získání členské karty stačí vyplnit jednoduchý dotazník. Mezi nejzajímavější výhody členství patří:

 • již zmíněná 50% sleva na driving range míče
 • 20% sleva na trenéry z golfové akademie (více informací zde)
 • 20% sleva na všechny sportovní aktivity v areálu Cinda (přehled zde)

V areálu Cinda jsou aktivity určené nejen pro dospělé, ale i celé rodiny s dětmi si zde najdou vyžití. Sportovní areál na Císařské louce nabízí kromě golfu i další sportovní využití jako například lukostřelbu, beachvolejbal, tenis či lanové centrum. Vyražte s celou rodinu vše vyzkoušet.

Pro zapálené sportovce zde bude každý týden připravena speciální akce – například grilovačka, opékání buřtů či trénink beachvolejbalu. Tyto akce se budou spouštět v červenci a aktuální informace naleznete na stránkách http://www.cinda-drivingrange.cz/.

 

.

Počet přečtení: 1 480
Komentáře
 • Jana Petrmanová napsal:

  Dobrý den,

  samozřejmě pohledů na to, jak pochopit bezkonkurenční cenu může být více. Pokud jste poctivě trénující golfista, který chodí doopravdy trénovat 2x v týdnu, tak samozřejmě nabídka v Lahovicích je cenově výhodnější. Pokud se bavíme o nabídce golfových drivingových areálů v Praze pro hráče, kteří kromě tréninku chodí i pravidelně na hřiště a hrají turnaje, tak nabízí areál Cinda doopravdy nejlepší ceny v Praze. Nemusíte někde platit roční poplatek, jen zálohovou platbu za kartu, kterou si pak dobíjíte, která Vám je po vrácení karty proplacena zpět.

  Mimochodem podle webových stránek Lahovic, stojí roční členství 3.500 Kč.

 • PeC58 napsal:

  no ono to s tou bekonkurencnosti ceny DR mice neni zase tak horke …
  Autor PR clanku jaksi opomel fakt, ze na DR v lahovicich (bratru 4km smerem prot prudu Vltavy) nabizeji mice zdarma pri clenstvi v klubu = 2500Kc vcetn clenstvi v CGF, coz v praxi pro hrace, ktery si najde 2x tydne cas na kyblik 100 balonu znamena, ze v pulce leta uz bude spolehlive pod 1 Kc za mic …
  Navic musim z vlastni zkusenosti zminit, ze pri “micich zdarma” se zdaleka neomezite na 100ks, zejmena moznost odpalit 200 chipu a kratkych pitchu k vlajkam na cvicnych target greenech vypradni kyblik velmi rychle a bezbolestne …

  Pokud nekdo najde cas casteji nez dvakrat tydne, nema to k Vltave v Chuchli daleko, tak jsou Lahovice bezkonkurencni volba …

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017