Bezkonkurenční ceny drivingu v Praze 1 míč = 1 Kč

24.06.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Císařská louka, kolébka prvních golfových odpalů na pražské půdě, se rozhodla vrátit tradici na své pozemky a letos na jaře zde byl slavnostně otevřen nový driving range a rozsáhlé tréninkové plochy. Těšit se můžete na dvoupatrové kryté odpaliště, 1000m2 putting greenu a 1000m2 chipping greenu. K areálu patří také nově vybudované zázemí se šatnou, sprchou a kavárnou s příjemnou teráskou. Golfové vybavení můžete doplnit ve specializovaném obchodě Golf Centrum,  kde také poskytují fittingové služby.

Kromě lokality téměř v centru Prahy má areál Cinda nejpříznivější ceny v celé Praze. Při zakoupení karty (vratná záloha 100 Kč) máte možnost hrát s 50% slevou, tj. 1 míč = 1 Kč. A za vstup na tréninkové plochy se samozřejmě nic neplatí. Nebo máte možnost tuto cenu čerpat při využití členství v klubu Cinda, které Vás vyjde na pouhých 900 Kč. O výhodách tohoto členství a možnostech pořízení se dozvíte zde. Pro získání členské karty stačí vyplnit jednoduchý dotazník. Mezi nejzajímavější výhody členství patří:

  • již zmíněná 50% sleva na driving range míče
  • 20% sleva na trenéry z golfové akademie (více informací zde)
  • 20% sleva na všechny sportovní aktivity v areálu Cinda (přehled zde)

V areálu Cinda jsou aktivity určené nejen pro dospělé, ale i celé rodiny s dětmi si zde najdou vyžití. Sportovní areál na Císařské louce nabízí kromě golfu i další sportovní využití jako například lukostřelbu, beachvolejbal, tenis či lanové centrum. Vyražte s celou rodinu vše vyzkoušet.

Pro zapálené sportovce zde bude každý týden připravena speciální akce – například grilovačka, opékání buřtů či trénink beachvolejbalu. Tyto akce se budou spouštět v červenci a aktuální informace naleznete na stránkách http://www.cinda-drivingrange.cz/.

 

.