obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

BestGolf Klub přidává do své nabídky další hřiště

26.05.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Volná hra na 8 hřištích, lekce golfu zdarma, fitting golfového vybavení zdarma, fee na turnaje BestGolf také zdarma anebo sleva v obchodu BestGolf.cz. Ne, to ještě není všechno!! BestGolf Klub rozšiřuje dále svoji nabídku. Pro všechny svoje členy připravil dárek v podobě nových hracích míst na hřišti Golf Club Pardubice (Lázně Bohdaneč).

 

 

 

 

 

Řádné členství tak teď obsahuje garantovanou volnou hru na 9 hřištích, Ekonomické členství 7 her na vybraných hřištích z nabídky GCBBS a v členství Hraj! si můžete zahrát až na 7 hřištích zdarma. Součástí všech členství je registrace v ČGF na rok 2014, 1 lekce golfu zdarma od našich trenérů z Bestgolf Academy a sleva 50% na další tréninky. Členové BestGolf Klubu mohou dále čerpat z řady slev a reciprocit na partnerských hřištích, 10% slevu na nákup golfového vybavení v kamenné prodejně BestGolf Shop a v e-shopu Bestgolf.cz a z mnoha dalších výhod.

Nezapomeňte na akci, kterou jsme pro vás připravili! Pokud si do 31.5. objednáte Řádné členství, získáte od BestGolfu voucher v hodnotě 500 Kč do kamenné prodejny BestGolf Shop Praha. Stačí, když v poznámce přihlášky vyplníte heslo „Golf.cz“. Klikněte pro zobrazení přihlášky.

 

BestGolf Tour 2014

 

 

 

 

Přijměte pozvání na již třetí ročník túry organizované pod záštitou golfového klubu BestGolf Blue Sky a ve spolupráci s časopisem Golf – BestGolf Tour 2014. Součástí túry budou 4 turnaje, které vyvrcholí bitvou o pohár prezidenta klubu GCBBS v Poděbradech. Hrát se budou turnaje 18.6. na Botanice, 9.7.  na hřišti Nová Amerika, 6.8. ve Františkových Lázních a na závěr v září v Poděbradech. Účastníci se mohou těšit na velmi zajímavé ceny. Členové BestGolf Klubu hradí na túře pouze startovné. Více informací o BestGolf Tour 2014 naleznete zde.

 

Hrajte svůj nejlepší golf s BestGolfem!