Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

BestGolf Klub přidává do své nabídky další hřiště

26.05.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Volná hra na 8 hřištích, lekce golfu zdarma, fitting golfového vybavení zdarma, fee na turnaje BestGolf také zdarma anebo sleva v obchodu BestGolf.cz. Ne, to ještě není všechno!! BestGolf Klub rozšiřuje dále svoji nabídku. Pro všechny svoje členy připravil dárek v podobě nových hracích míst na hřišti Golf Club Pardubice (Lázně Bohdaneč).

 

 

 

 

 

Řádné členství tak teď obsahuje garantovanou volnou hru na 9 hřištích, Ekonomické členství 7 her na vybraných hřištích z nabídky GCBBS a v členství Hraj! si můžete zahrát až na 7 hřištích zdarma. Součástí všech členství je registrace v ČGF na rok 2014, 1 lekce golfu zdarma od našich trenérů z Bestgolf Academy a sleva 50% na další tréninky. Členové BestGolf Klubu mohou dále čerpat z řady slev a reciprocit na partnerských hřištích, 10% slevu na nákup golfového vybavení v kamenné prodejně BestGolf Shop a v e-shopu Bestgolf.cz a z mnoha dalších výhod.

Nezapomeňte na akci, kterou jsme pro vás připravili! Pokud si do 31.5. objednáte Řádné členství, získáte od BestGolfu voucher v hodnotě 500 Kč do kamenné prodejny BestGolf Shop Praha. Stačí, když v poznámce přihlášky vyplníte heslo „Golf.cz“. Klikněte pro zobrazení přihlášky.

 

BestGolf Tour 2014

 

 

 

 

Přijměte pozvání na již třetí ročník túry organizované pod záštitou golfového klubu BestGolf Blue Sky a ve spolupráci s časopisem Golf – BestGolf Tour 2014. Součástí túry budou 4 turnaje, které vyvrcholí bitvou o pohár prezidenta klubu GCBBS v Poděbradech. Hrát se budou turnaje 18.6. na Botanice, 9.7.  na hřišti Nová Amerika, 6.8. ve Františkových Lázních a na závěr v září v Poděbradech. Účastníci se mohou těšit na velmi zajímavé ceny. Členové BestGolf Klubu hradí na túře pouze startovné. Více informací o BestGolf Tour 2014 naleznete zde.

 

Hrajte svůj nejlepší golf s BestGolfem!