BestGolf Klub – golfový klub, kde si opravdu zahrajete

19.05.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Klub BestGolf Blue Sky je na trhu již více jak 10 let a nabízí spoustu možností, které každý golfista ocení. Pro letošní rok má klub v nabídce například možnost neomezené hry na 6 hřištích pouze za 2490 korun. Blíže jsme se na letošní novinky zeptali prezidenta klubu Jakuba Čepeláka.

Na co byste nalákal zatím nerozhodnuté zájemce o členství v golfovém klubu?

 

Na letošní sezonu jsme připravili opravdový tahák v podobě členství Hraj!, kdy po celý rok 2014 umožníme volnou hru golfistům na 6 hřištích za 2 490 korun. Mezi ostatními členstvími nemá naše členství Hraj! konkurenci. Na výběr jsou stejně jako minulý rok Řádné členství s garancí hry na 8 hřištích a 6 her zdarma v rámci Ekonomického členství. Pro naše členy jsme připravili zcela nový web, který je k nalezení na stránkách www.bestgolfklub.cz. Rovněž naši členové mohou nově využívat nabídky služeb BestGolf Academy, pod jejíž hlavičkou organizujeme tréninky a výuku golfu.

 

Povězte nám,  co jednotlivá členství obsahují a na jakých hřištích hrajete?

V rámci Řádného členství nabízíme hru zdarma zdarma na 8 hřištích. Mezi těmi naleznete například Černý Most, Mstětice neboYpsilonku.  Během jednoho týdne se může hrát 1 na každém hřišti v nabídce. Na každém hřišti garantujeme v průběhu roku alespoň jednu hru. Ekonomické členství nabízí možnost výběru 6 her – na každém nabízeném hřišti 1 hra.  Členství Hraj! nabízí možnost hry zdarma rovněž na 6 hřištích. V nabídce hřišť ekonomického členství a členství Hraj! jsou Ypsilonka, Poděbrady, Botanika, Terezín, Štiřín a Líšnice.

Součástí všech členství je registrace v ČGF na rok 2014, 1 lekce golfu zdarma od našich trenérů z Bestgolf Academy a sleva 50% na další tréninky. Dále je pro naše členy domluvena řada slev a reciprocit na partnerských hřištích, sleva 10% na nákup golfového vybavení v BestGolf Shopu a e-shopu Bestgolf.cz a mnoho dalších výhod. O všech se můžete dočíst na našich klubových stránkách www.bestgolfklub.cz/.

Proč by si měli čtenáři vybrat BestGolf klub?

V našem klubu naleznou zájemci o golfové členství jednoznačně nejlepší poměr cena – kvalita. Na trhu se pohybujeme od roku 2003, takže náš klub je léty i golfisty prověřený. Náš klub patří do portfolia  našich projektů, mezi kterými jsou například e-shop Bestgolf.cz, golfová akademie BestGolf Academy nebo golfové potisky GolfPrint.cz. Zde všude mohou naši členové získat lepší ceny a výhody.

Pro čtenáře Golf.cz jsme navíc připravili speciální akci. Pokud si do 31.5. u nás objednáte naše Řádné členství, získáte od nás navíc voucher v hodnotě 500 Kč do naší kamenné prodejny BestGolf Shop Praha. Stačí, když v poznámce přihlášky vyplníte heslo „Golf.cz“. Klikněte pro zobrazení více informací o akci.