Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Benefit M18 – přímá spolupráce hřišť

06.03.2011 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

V letošním roce se v golfových krajích České republiky objevuje nový typ spolupráce a to přímá spolupráce mezi hřišti, nazvané BenefitM18. Mistrovská 18jamková hřiště se na základě dohody rozhodla posílit výhody řádných členů svých domovských klubů a nabídnout jim za poplatek 2200,-Kč možnost hry na více hřištích se slevou 50% z výše základního fee. Hráči domovských klubů zúčastněných hřišť tak budou moci v průběhu celé sezóny s výjimkou turnajů využívat zvýhodněné hry ve 12ti golfových resortech. A která jsou to hřiště? Partnerství stvrdily dohodou Beřovice, Františkovy Lázně, Kestřany, Kynžvart, Mariánské Lázně, Mnich, Nová Amerika, Slavkov, Sokolov, Telč, Terasy Ústí a Waidhofen.

Co tento projekt skrývá ?

V prvé řadě jde o rozšíření výhod řádných členů domovských klubů, v jejichž řadách vždy existuje mnoho aktivních hráčů, kteří rádi měří své golfové umění v souboji s různými hřišti. Ti pak tuto možnost naleznou přímo ve svém domovském areálu, bez nutnosti vyhledávat služby různých zprostředkovatelských subjektů.

Dohoda má však i jiný rozměr. Na rozdíl od známých reciprocit mezi kluby jde o přímou spolupráci mezi provozovateli hřišť , což může být i začátek jiné spolupráce, s trochou fantazie třeba v oblasti organizování společných golfových turnajů. Nechme se překvapit.

Popřejme tedy všem golfistům, kteří mohou a využijí výhod BenefitM18 mnoho krásných golfových zážitků na všech zúčastněných hřištích, rozmístěných téměř po celé republice a upozorňujeme, že prodej benefitů začíná na všech hřištích již v sobotu 5.3.2011.