ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Benefit M18 – přímá spolupráce hřišť

06.03.2011 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

V letošním roce se v golfových krajích České republiky objevuje nový typ spolupráce a to přímá spolupráce mezi hřišti, nazvané BenefitM18. Mistrovská 18jamková hřiště se na základě dohody rozhodla posílit výhody řádných členů svých domovských klubů a nabídnout jim za poplatek 2200,-Kč možnost hry na více hřištích se slevou 50% z výše základního fee. Hráči domovských klubů zúčastněných hřišť tak budou moci v průběhu celé sezóny s výjimkou turnajů využívat zvýhodněné hry ve 12ti golfových resortech. A která jsou to hřiště? Partnerství stvrdily dohodou Beřovice, Františkovy Lázně, Kestřany, Kynžvart, Mariánské Lázně, Mnich, Nová Amerika, Slavkov, Sokolov, Telč, Terasy Ústí a Waidhofen.

Co tento projekt skrývá ?

V prvé řadě jde o rozšíření výhod řádných členů domovských klubů, v jejichž řadách vždy existuje mnoho aktivních hráčů, kteří rádi měří své golfové umění v souboji s různými hřišti. Ti pak tuto možnost naleznou přímo ve svém domovském areálu, bez nutnosti vyhledávat služby různých zprostředkovatelských subjektů.

Dohoda má však i jiný rozměr. Na rozdíl od známých reciprocit mezi kluby jde o přímou spolupráci mezi provozovateli hřišť , což může být i začátek jiné spolupráce, s trochou fantazie třeba v oblasti organizování společných golfových turnajů. Nechme se překvapit.

Popřejme tedy všem golfistům, kteří mohou a využijí výhod BenefitM18 mnoho krásných golfových zážitků na všech zúčastněných hřištích, rozmístěných téměř po celé republice a upozorňujeme, že prodej benefitů začíná na všech hřištích již v sobotu 5.3.2011.

Počet přečtení: 2 814
Komentáře
 • Kejml napsal:

  To Radek:Možná jsou, ale teď začne být opravdu nesmysl stát se členem v nějakém virtuálním klubu bez hřiště, když nabídka opravdových klubů s opravdovým hřištěm bude zajímavější.

 • Radek napsal:

  No já nevím, ale nejsou ve většině klubů reciproční slevy už v ceně členství??

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017