Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Beco Baby Carrier: Golf bez omezení

27.11.2009 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

nositkoRádi bychom vám představili babynosítko značky Beco Baby Carrier. Nosítko je praktickým pomocníkem maminek a tatínků.

Oceníte jej jak při běžných domácích činnostech jako je uklízení, vaření – kdy se děti „pletou pod nohy“, anebo chtějí nosit či vidět, co právě maminka vaří.

I cestování v MHD pro vás bude hračka – nastoupíte do každého autobusu, tramvaje či vlaku. Nosítko Beco se také velmi uplatní na letišti, dítě máte vždy bezpečně u sebe a není potřeba brát kočárek. Na výlet či trek po horách jdete „na lehko“ jen s lehkým nosítkem a dítětem (žádné zbytečné konstrukce a váha na víc).

Jistě se vám také stalo, že jste šli nakupovat a s kočárkem se do obchodu nesmělo nebo vchod byl příliš úzký. Nechat kočárek před obchodem je příliš nebezpečné – s nosítkem tento problém řešit nemusíte.

Navíc patříte-li mezi aktivní rodiče, kteří se věnují hraní golfu, je Beco Baby Carrier, to pravé pro Vás. Pohyb po hřišti je zdravý nejen pro Vás, ale zdravý i pro Vaše dítě. Beco Baby Carrier Vás navíc při Vaší hře neomezuje, máte naprostou volnost pohybu a Vaši děťátko 100% záruku pohodlí.

Použití nosítka Beco je velmi snadné, není potřeba se učit speciální úvazy, tatínkové tedy nosí také rádi. Nosítko nemá žádnou kovovou konstrukci, všechny přezky jsou bezpečné a tak nehrozí skřípnutí prstíků. Je možné jej přenést z rodiče na druhého, aniž by bylo nutné dítě z nosítka vyndávat. V nosítku Beco můžete nosit děti od 3 kg do 20 kg a to na břiše či na zádech ve správné ergonomické poloze. Po použití z nosítka uděláte malý balíček, který může být součástí vaší tašky, batohu či kočárku.

Nosítko Beco je nabízeno v mnoha krásných designech včetně organic kvality a je možné jej prát v pračce na jemný program při 30°C.

Nosítko si můžete koupit či vypůjčit na internetových stránkách výhradního dovozce www.babynositka.cz .

Já sama v něm nosím mladšího synka (11 týdnů) i staršího (2 roky).

S pozdravem a přáním mnoha příjemných zážitků při nošení dětí.

babynositka

Bc. Hana Přibíková
Výhradní dovozce a prodejce produktů firmy Beco Baby Carrier v ČR a SR
Dovozce a prodejce produktů Mama and Papa Butterfly.

Adresa: Charlese de Gaulla 3/800, Praha 6, 160 00
Tel.: 777 770 034
E-mail: babynositka@seznam.cz ; WEB: www.babynositka.cz