Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

ARBOR, spol. s r.o. je česká společnost s 25letou tradicí

15.05.2017 | Veronika Berkova | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Arbor_30x30ARBOR, spol. s r.o. je česká společnost, a právě letošním rokem s již 25letou tradicí od svého založení v roce 1992 v Kutné Hoře. Za dobu své existence se společnost vypracovala z lokální firmy v jednoho z předních hráčů na poli fixních a mobilních telekomunikačních sítí působící ve všech regionech České republiky, na Slovensku a dále rozšířila svůj zájem i do Evropské unie.

ARBOR dosáhl úspěchů hlavně díky důrazu na kvalitu služeb s vysokou přidanou hodnotou a inovativnímu přístupu. Společnosti se během svého působení podařilo získat vysokou úroveň certifikace jak po stránce procesní efektivity, tak po stránce produktové a technologické. Projekty jsou realizovány na klíč, od prvního návrhu po hotový celek připravený k používání.

Arbor_1

Společnost ARBOR dbá na preciznost práce, která je garantována díky dlouholetým zkušenostem a technice, která reflektuje aktuální technologické trendy a taktéž prací zkušených zaměstnanců.

Vizí společnosti je potvrzení a posílení pozice na trhu, vyhledávání nových projektů, budování širšího týmu zkušených odborníků, růst formou vzdělávání a rozšíření aktivit i mimo telekomunikační trh.

Arbor_2Připojení se k ARBORU znamená stát se součástí úzce specializovaného týmu lidí, který se trvale snaží poskytovat klientům servis na nejvyšší možné úrovni.

Spolupráce se společností ARBOR je úspěšná a obohacující vzájemným způsobem.