Activity Golf Tour již popáté

11.02.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

„Activity Golf Tour“ je atraktivní golfová túra pro všechny zájemce v nejkrásnějších golfových destinacích nejen v Čechách, ale i v Itálii, Rakousku a na Slovensku.

Každý rok vybíráme pro účastníky nejkvalitnější a nejzajímavější golfová hřiště, aby byl zaručen příjemný a nezapomenutelný zážitek ze hry. Všechny resorty, které jsme do seriálu turnajů zařadili, máme ověřené a můžeme všem účastníkům zaručit nejvyšší kvalitu hřišť i ubytovacích kapacit. Vybíráme pouze ta místa, kde jsme byli naprosto spokojeni s kvalitou poskytovaných služeb, ale vždy zařadíme i nové golfové resorty, které jsme osobně navštívili a  předem ověřili.

Naše golfová tour vznikla v roce 2009 a do roku 2011 se hrála pod názvem „Sport Centrum Písek Golf Tour“. V roce 2012 získala nový název „Activity Golf Tour“ a letos se uskuteční již 5. ročník.

1.ročník se skládal ze seriálu 6ti turnajů, ale díky zájmu golfových hráčů a díky pořád většímu počtu golfových nadšenců máme  v roce 2013 připraveno 12 turnajů – v Itálii, v rakouském Zell am See a v golfresortu Haugschlag, na Slovensku v golfresortu Penati a v ČR v resortu Black Bridge, v  Sokolově, Mariánských Lázních či na zcela novém hřišti Loreta golf Pyšely. Hráči se mohou zúčastnit celé tour nebo si s námi přijít zahrát jen na některý z turnajů. Naše tour nemá žádná omezení, zúčastnit se může každý, kdo si chce zahrát v příjemné společnosti a na vybraných hřištích. Přivítáme ženy, muže i děti bez ohledu na to, jestli hrají golf roky nebo s tímto sportem teprve začínají. Hrajeme ve třech kategoriích, kde výherci na každém turnaji získávají věcné ceny. Výherci celé tour získávají krásné a hodnotné ceny. Na naší tour máme i losovanou cenu, může tedy vyhrát i ten, kterému se na tour zrovna nedařilo.

Activity Golf Tour tradičně zahajuje v dubnu v Itálii v oblasti Lago di Garda a závěr tour se koná v rakouském Zell am See. Tyto turnaje jsou ideální pro spojení hry s dovolenou. Rádi přivítáme i nové zájemce o tento sport, kterým jsme schopni zajistit kvalitní výuku v golfové akademii a kteří si díky sportovním a relaxačním možnostem užijí tento seriál turnajů zcela netradičně.

Protože si našich příznivců velmi vážíme, jako dárek jsme v letošním roce pro účastníky tour připravili spoustu zajímavých bonusů a slev.

Naším cílem je hráčům poskytnout skvělou zábavu, nezapomenutelné zážitky a samozřejmě kvalitní hru.

Budeme velmi potěšeni, když i Vy si s námi přijdete zahrát… Těšíme se na Vás.

Více informací na www.activitygolftour.cz

 

.