Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Golf Club Grado nabízí letní golfovou dovolenou pro celou rodinu

04.07.2012 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Grado

Spousta golfistů čelí problému, jak skloubit rodinnou dovolenou u moře a golf a vyhnout se přitom nerovné bitvě s manželkou a dětmi. Severoitalský Golf Club Grado ležící mezi Terstem a Benátkami přichází s odpovědí v podobě dvou speciálních letních nabídek, které potěší jak skupinu golfistů, tak všestranně zaměřenou rodinu.

Pro ty, kteří preferují rodinnou a golfovou dovolenou odděleně, je tu nabídka dlouhého víkendu, která zahrnuje dvě kola golfu na mistrovském hřišti Grado, ubytování na tři noci včetně snídaně v Marina Suites s výhledem na soukromý přístav, večeři ve vyhlášené restauraci Al Casone a pronájem jízdního kola na dva dny k prozkoumání krás ostrova.

Nejen rodinám pak nabízí Golf Club Grado týdenní letní pobyt na sedm nocí včetně snídaně v Marina Suites, čtyřikrát golf na Gradu, večeři v restauraci Al Casone, pronájem kola na pět dní a výlet lodí lagunou Grado.

Obě výše zmíněné nabídky jsou platné od 1. května do 30. listopadu 2012 a cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji začíná na 275 Euro za dlouhý víkend a 585 Euro za týdenní pobyt.

Kromě ubytování v Marina Suites jsou na Gradu k dispozici moderní, prostorné a plně vybavené bungalovy nacházející se v krásném prostředí piniového háje. Bungalovy poskytují rodinám více soukromí i prostoru než hotelové pokoje včetně soukromé předzahrádky a krytého parkovacího stání, to vše jen pět minut chůze od moře.

Majitel Golf Clubu Grado a prázdninového klubu Tenuta Primero Ivan Marzola řekl: „Všímáme si, že stále více našich klientů, a zejména pak těch s rodinami, má zájem věnovat se kromě golfu i jiným aktivitám, které nabízí Grado a okolí. Proto jsme pro rok 2012 připravili dvě speciální nabídky pro ty, kteří chtějí hrát golf a zároveň se dostatečně věnovat rodině.“

„Naše mistrovské hřiště umí být jak příjemnou procházkou, tak opravdovou výzvou pro golfistu všech úrovní. Záleží jen na hráči, jakou strategii hry si zvolí. Voda je přítomna takřka na každé jamce a kromě toho, že vstupuje do hry jako přirozená překážka, dotváří zdejší neopakovatelnou scenérii hřiště vklíněného mezi Jaderské moře a Lagunu di Grado. Zatímco vy budete na hřišti, vaše rodina si může užívat nádherné soukromé pláže, vyhřívaného bazénu, pronajmout si kola, vyzkoušet některá z našich mnoha sportovišť nebo dětských koutků. O vaše děti se také postaráme v našem dětském klubu, který nabízí bohatý program každý den,“ dodal Ivan Marzola.

Mistrovské hřiště Grado Golf Club měří něco málo přes 6000 metrů a má par 72. Je známé zejména pro svou fantastickou první jamku. Tento par 3 s ostrovním grínem velmi nápadně připomíná sedmnáctku na TPC Sawgrass na Floridě a vysloužil hřišti lichotivou přezdívku „evropské Sawgrass“ od předního britského časopisu Today´s Golfer. Hřiště bylo otevřeno v roce 1996 a vymodelováno dle návrhu benátského rodáka architekta Marca Croze.

Více informací na www.tenuta-primero.com.

Pro více informací prosím kontaktujte  Helenu Woodcock (česky, anglicky)
Golf Communications International
Tel: +44 7534 71 61 63, helena@golfcomms.com
www.golfcomms.com

Fotografie Lukáš Pelech

.