2. reprezentační golfový ples

21.01.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Prosper Golf Resort ve spolupráci s partnerskými golfovými resorty Golf Club Ostravice a Park Golf Club Ostrava Vás srdečně zve na již druhý ročník Reprezentačního golfového plesu, který se koná v sobotu9.2.2013 v prostorách VIP Lounge haly v Prosper Golf Resortu Čeladná.

Stejně jako v loňském roce bychom byli rádi, aby se díky Vám tato významná společenská událost stala nezapomenutelným vstupem do nové golfové sezony. Rádi bychom, abychom mohli společně s Vámi úspěšně navázat na první ročník, jehož bohatá účast přispěla k významnosti celého večera.

Všichni, kdo mají rádi tanec i zábavu na společenské úrovni, se tak mohou opět těšit na zábavný večer, při kterém Vás bude hudbou doprovázet LR Cosmetic Band a moderátoři celého večera, Miss České republiky 1995 Monika Žídková a Radek Erben.

O gastronomický zážitek se postará Restaurace Golf, je pro vás připraven bohatý kulturní a společenský program, módní přehlídka a spousta dalších kvalitních chvil, které k této významné události neodmyslitelně patří.

Za cenu 900,- Kč se můžete těšit nejen na celovečerní raut, welcome drink, láhev vína jako dárek při odchodu, ale také na bohatou tombolu o hodnotné ceny od partnerů plesu.

Bližší informace o plesu naleznete zde.

 

.