11. ročník Ski&Golf

26.02.2019 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice PR článek
A A A

thumbnail_image004

.

V pátek a sobotu, 5.- 6. dubna 2019 se uskuteční 11. ročník Mistrovství České republiky v kombinaci lyže a golf!

innogy Ski&Golf Czech Championship 2019 zahajuje v Elan Baru ve  Špindlerově Mlýně ve čtvrtek, 4. dubna 2019 Opening party a rozdáváním startovních čísel. V pátek 5. dubna začíná jednokolovým závodem v obřím slalomu na červené sjezdovce ve skiareálu Sv. Petr Špindlerův Mlýn. V sobotu 6. dubna, pokračuje golfovým turnajem na rány 18 jamek v Golf & Spa Kunětická Hora.
Počet přihlášených závodníků přibývá, zbývají ještě poslední volná místa, celkem rozděleno do 5 kategorií, Women, Master I. a II., Junior, Mid a Main.

Ve startovním poli najdete mnoho známých tváří, ať profesionálů či vynikajících amatérských hráčů golfu a lyžařů, tak také i hodně přátel a početný zástup rodinných klanů, … zažijte ojedinělý sportovní zážitek, včetně výborných dvou večírků s hudbou!

 Více informací o akci najdete na stránkách  www.skigolf.cz, kde je možné se zaregistrovat a přihlásit na MČR Ski&Golf, nejpozději do 15. března, kdy bude následně zveřejněna startovní listina s čísly závodníků po kategoriích.

Promotérem je společnost Czech Golf Production.

Vítězové z jednotlivých kategorií Ski&GolfCzech Championship 2019, budou mít právo reprezentovat Českou republiku na Mistrovství světa Ski&Golf v Rakousku, Zell am See – Kaprun,  8. – 11. 5. 2019.

.

foto Ota Mrákotathumbnail_image003

.