Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Opravdu originální bag – Minizoo Golf

08.02.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Oblečení a vybavení
A A A

Minizoo golf Není pochyb, že v dnešním světě každý z nás potřebuje v životě trochu více úsměvu. Tímto heslem se řídí i designér a zároveň zakladatel firmy Alexander Roberts.

Jak to všechno začalo?

Pan Roberts dělal téměř 20 let profesionálního caddyho a pracoval i pro mnoho vlivných lidí. Za tu dobu podle svých slov naslouchal a snažil se všímat si všeho, co by mu mohlo v jeho budoucím byznysu pomoci. Dospěl k závěru, že individuální covery na drivery, které golfisté nosí, zdaleka nestačí.

MiniZoo posunula nápaditost krytů na hole na vyšší úroveň. Roberts vyvinul funkční obal, který se dá navléknout na bag jakékoliv značky i velkosti s odstavnými nožičkami. MiniZoo golf bag se vyrábí ve čtyřech velikostech (S, M, L a největší pro dospělé).  
Obaly, které jsou opravdu k sežrání, jsou vybaveny speciálními zipy, aby hráč mohl kdykoliv pohodlně do bagu a i hole se samozřejmě dají jednoduše vyndat.

V plánu firmy je rozšíření dosavadní řady zvířat, většinou různých plemen psů. Firmu pan Roberts založil z části i proto, aby vyvolal nadšení pro golf hlavně v mladé generaci. Jeho cílem je dát do hry víc vzrušení a legrace. Nechme se tedy překvapit, jak na originální a nápadité produkty zareaguje golfová veřejnost.

Minizoo golf