ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Cobra: na trhu je nový driver S2

13.01.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Oblečení a vybavení
A A A

cobra_s2_driver_face95Firma Cobra přišla s novinkou, dokonale zkonstruovaným celo-titanovým driverem s nastavitelnou letovou technologií, která slibuje maximální vzdálenost a přesnost za použití čtyř klíčových prvků.  

 

 

cobra_s2_driver_topŽhavá 9 bodová technologie: používá zdokonalenou rýhovanou kosočtverečnou čelní vložku kombinovanou s úzkou titanovou obvodovou plochou. S2 Driver tak napomáhá vyšší rychlosti míče a konzistentnějšímu letu celou svou hlavu.

Nastavitelná letová technologie: S2 je první celo-titanový Cobra driver, který se vyznačuje exkluzivní nastavitelnou letovou technologií (AFT- Adjustable Flight Technology) s možností nastavení tří úhlů čela driveru. Podle potřeb si můžete driver nastavit na otevřený, neutrální a zavřený, což vám umožní najít nastavení, které optimalizuje let míče na větší vzdálenost, přesnost a odpouští chyby.

Zdokonalená struktura hlavy driveru: přizpůsobený tvar hlavy S2 s vnitřní žebrovanou geometrií umožňuje zaměření driveru a odpal s dokonalým citem a zvukem. 

cobra_s2_driver_solePremium Fujikura Fit-on Max Shafty: rukojeti driveru S2 napomáhají ideálním odpalu a rotaci pro dosažení maximální vzdálenosti.

Cobra S2 driver nabízí vyvážené drivery s rovným krčkem pro muže i ženy, leváky i praváky s několika variantami loftů a s různými typy pružnosti rukojetí. K dostání je také řada hladkých  fairwayových dřev s ocelovou čelní vložkou a s shafty Fujikura Fit-on Max.

Počet přečtení: 1 979
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017