Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Callaway Solaire uvádí zcela nový koncept pro ženy

15.02.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Oblečení a vybavení
A A A

callaway solaireSpolečnost Callaway Golf uvádí novou řadu golfových produktů speciálně určených ženám.

Nový koncept je navržen tak, aby vyhovoval hráčkám se středně vysokým až vysokým handicapem a usnadnil jim hru. Nová řada výrobků Solaire s efektivním designem byla vytvořena na základě rozsáhlého výzkumu švihových vlastností velkého počtu golfistek.

Hole mají odlehčené hlavy s vyšším loftem, lehčí gripy a shafty, což ženám dovolí efektivně švihat s větší sílou a nabrat tak vzdálenost. Celý set devíti holí Solaire byl vyroben tak, aby dovolil začátečnicím jít rovnou z obchodu na hřiště se vším, co potřebují k tomu, aby míček odpálily a dostaly míček bezpečně na fairway.  Set se skládá z titanového driveru, ocelového fairwayového dřeva, dvou hybridů, železa, dvou wedgeí, patru a praktického bagu na kárku.

Alan Hocknell, viceprezident výzkumu a vývoje pro Callaway Golf prozradil, že výzkumný tým strávil nekonečné hodiny zkoumáním ženského švihu. Snažili se tak navrhnout hole, které by přesně jejich švihu odpovídaly a dráha letu by byla delší a přesnější.

Ženy představovaly nedílnou součást vývoje designu holí. Důležitým úhlem pohledy byl nejen výkon, ale i estetická stránka. Solaire je nejposlednějším příkladem závazků firmy Callaway vůči ženskému golfu. Doplňkem celého setu jsou i exkluzivní golfové míčky Solaire, které dostanou to nejlepší ze hry každé golfistky. Díky jemnému světélkování se navíc hra stane zábavnější.

Míče jsou také přizpůsobeny nižší švihové rychlosti hráčů, využívají přitom exkluzivní Callaway HEX aerodynamiku. Měkké, pružné jádro hole je speciálně zformováno, aby prodloužilo let odpáleného míčku. Míčky jsou k dostání v čisté bílé barvě, nebo v křiklavě růžové. Set společně s golfovými míči Solaire se golfové veřejnosti představí 15. února.

Callaway Golf